شاید هیچ کدوم از مباحث داغ دنیای تکنولوژی به اندازه در حال تغییر و به روزرسانی نباشه. بالغ بر ۵۰۰ تا ۶۰۰ بار به روزرسانی در سال فقط به اصول و روش های هدف دار اختصاص داره. گویی گوگل تموم نیرو و کارمندان خود رو واسه تغییر این روش های هدف دار بسیج کرده!
به روزرسانی الگویتم گوگل واسه خیلی مورد پسند کاربران نبوده و نیس. تا به روش قبلی واسه به روزرسانی سایت عادت می کنیم قانون جدیدی وضع می شه که تموم قوانین قبلی رو زیر سوال می برد! پس چیکار باید کرد؟ نه می تونیم قید رو بزنیم و نه تموم وقت خود رو جستجو و آشنایی با الگوریتمای جدید صرف کنیم!
واسه هر چالشی در راه حلی هست. فقط در صورت تغییر روش های هدف دار از سه نکته ای که در ادامه می خونید غافل نشید؛ باقی اش رو به کارشناسان با تجربه بسپارین که هدف اصلی اونا تعقیب تغییر و به روزرسانی های الگوریتم بوسیله گوگله.

نکات کاربردی بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل

نترسین!
انتشار به روزرسانی الگوریتم گوگل همیشه استرس زا بوده؛ اما ما خود رو درگیر جزئیاتی که چیزی از اونا نمی دونیم نمی کنیم. مثلا بعد از این که ۴.۰ منتشر شد جزئیات زیادی در سایت های جور واجور درج شد که همه شامل یه پیام اصلی بعد از انجام این تغییرات بودن:
کارکرد پنگوئن به طور کامل همزمان و real-time شده.
این پیام تا مدتا در وب سایتای جور واجور نقد و بررسی می شد و بعضی وقتا یافته های پیچیده و گمراه کننده ای رو به دنبال داشت که فقط کاربر رو می ترسونه! واسه باخبر شدن از الگوریتم جدید گوگل هیچوقت عجله نکنین و این تغییرات رو از اخبار دنبال کنین.
صبر کنین
کلید موفقیت هر سایت بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل صبر کردنه. فرآیندی پیچیده و نیازمند زمونه. الگوریتم گوگل هم همین طوره. زمان می بره تا این الگوریتم جا بیفته و تاثیر مثبت یا منفی اون مشخص شه. بهترین راه اینه که روش های هدف دار قبلی رو به کارگیرید و صبر کنین تا الگوریتم اثبات شه.
از کارشناسان کمک بخواین
شما نترسیدید؛ صبر کردین و در آخر فهمیدین که باید روش های هدف دار خود رو برابر با آخرین تغییرات گوگل از ان رو به اون رو کنین. واسه این تغییر و تحولات وقت زیادی لازمه؛ از طرفی هم ممکنه در این مورد ناشی باشین و نتونین حقیقت به روزرسانی الگوریتم گوگل رو درک کنین. پس بهتره با هر بار به روزرسانی ازتیم ما در مشاوره بخواین.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست