هزینه های زیادی رو واسه صرف می کنین، خیلی از اوقات کاری خود رو واسه بهینه سازی وب سایتتون اختصاص دادین و بعد از چند ماه می خواهید نتیجه زحمات خود رو ببینین. سری به سایت الکسا می زنید؛ چیز هایی می ببینن که اصلا انتظارش رو نداشتین. نه فقط رتبه سایتتون بهبودی نداشته بلکه وضعیت از قبل هم بدتر شده! خیلی تعجب نکنین؛ این موارد در  زیاد پیش میاد! مخصوصا کسائی که سئو رو به صورت حرفه ای انجام نمی بدن و تصور می کنن می تونن با تکیه بر یافته های کوتاه خود سایتشان رو نجات بدن!
نه تصادفیه و نه معجزه ! اگه می خواهید با کسب وکارتون رو معجزه کنین یا به دنبال موفقیت های تصادفی به واسطه هستین بهتره از همین حالا راه خود رو عوض کنین؛ چیزی از عاید شما نمیشه. به طور کامل بر تلاش شما متکیه.
واسه این که بهتر به این حقیقت پی ببرین با ضرورت به کار گیری بقیه عوامل موثر در موفقیت سایت ها متوجه میشین که به کار گیری چیزی بر اساس منطق و استانداد های جهانیه؛ نه شانس یا معجزه!

به کار گیری سئو و هم نیاز های اون

نیاز به طراحی مدل تجاری، نیاز به فروش و روش هدف دار اون و در آخر برندینگ بخش هایی از کار و کاسبی هستن که با وجود به صورت کامل پوشش داده نمی شن. فست سئو این خدمات رو در کنار و ارائه می دهد.
طراحی مدل تجارت
قبل از این که بخواین با به کار گیری نظر کاربران رو به خود جلب کنین لازمه نقشه تبلیغات و خود رو با ملاک های خاصی طراحی کنین. این نقشه همون مدل تجاری شما می شه. کار و کاسبی های بزرگ چاشنی خطر پذیری رو به این مدل اضافه می کنن و در آخر رو تجربه می کنن. همونجوریکه می ببینن به کار گیری موفقیت های تصادفی به دنبال نمی آورد.
فروش و درآمدزایی
فروش و درآمدزایی مربوط به بعد از طراحی زیرساخت کسب وکار از طریق است. به این معنا که بعد از نمی توان سایت رو به حال خود رها کرد و به معجزه الهی دل بست! هیچ مصرف کننده ای دوست نداره واسه خرید مجبور شه. به خاطر همین لازمه بعد از به کار گیری بستر لازم واسه فروش و درآمدزایی رو از طریق قرار دادن گزینه های جور واجور در اختیار مشتری جفت و جور کنین.
برندینگ
بعد از این که از آخر استفاده رو بردین نوبت به قدرت نمایی می رسد. این خودنمایی به واسطه پروسه که در مطالب گذشته بدون اشاره کردیم ممکن می شه.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست