پنیر، یکی از لذیذترین غذاهاست که با تنوع خاص خود تقریبا می تونه، تموم سلیقه ها رو راضی نگه داره اما در عین حال چیزای دیگری هم درباره این افزودنی خوشمزه هست که شاید شما نمی دونین. پنیر می تونه نکات بسیاری رو در مورد خودتون به شما بگه! یه تحقیق جدید در این مورد که از طرف انجمن لبنیات سازی آمریکا انجام شده نشون می دهد، نوع پنیری که انتخاب می کنین، می تونه اطلاعات زیادی رو  درباره شما رو سازه. پس پنیر مورد علاقه تون رو انتخاب کنین تا بگیم چیجوری شخصیتی دارین!

 

 

پنیر نرم مثل پنیر خامه ای:

تحقیقات نشون می دهد، اگه شما خواهان تجمل و تجمل پرستی هستین، به مراتب از خوردن پنیرهای نرم مثل پنیرهای خامه ای بیشتر لذت می برید و همیشه به دنبال لوازم لوکس و گرون قیمت هستین؛ از پوشیدن لباس ابریشمی به عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشیدن دمپایی های بسیار آراسته و گران قیمت روفرشی. هم اینکه شما می دونین که چیجوری و چیجوری باید با خود و زندگی تون کنار بیایید.

پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا:

پنیرهای نیمه نرم مثل پنیر فتا (پنیرهای پاستوریزه ) شما رو به دوران بچگی تون می برند، پس اونا همه مربوط به خونه، خونواده و کانون گرم خانوادگی می شن.
 اگه هنوز به این پنیرها علاقه مندید، کارشناسان فکر می کنند، عمیقا دوست دارین یه دوباره شرایط گذشته رو واسه خود بازسازی کنین و این همون دنیای امنیه که همیشه به دنبال اون بوده اید.  خونه شما همیشه گرم و پر از مهمونه و از دیدار دوستان خوشحال می شید و تلاش می کنین دست کم یه شب در هفته رو با خونواده به خوشی بگذرونین.

 پنیر سفت مثل پنیر تبریزی:

این پنیرها با طعم خوشمزه، موجب می شن به شما احساس سرمستی و لذت دست دهد و همون احساسی که به آدم در جنگلی قشنگتر و پر از شقایق های وحشی دست می دهد. اصلا خجالتی نیستین. شما عاشق رفتن به موقعیت های جدید هستین و از اینکه منبع خیر باشین، لذت می برید. دوستان تون عاشق شما هستن چون همیشه بهترین لحظات شون رو با شما می گذرونن. لذت گذروندن وقت با شما، اونقدر زیاده که هیچ مهمانی ای بدون حضورتون برگزار نمی شه.

پنیر فانتزی مثل پنیر چدار:

هر تیکه از این پنیر که معمولا در بسته بندی های کوچیک و گاه با ترکیبات سبزی ها و… جفت و جور می شه، گوشه ای از زندگی تون رو به تصویر می کشد و این نشون می دهد که شما در انجام کاراتون چقدر مصمم و با اراده هستین و شما مثل پنیر چدار از خارج سخت و از درون نرم و انعطاف پذیرید. در هر کاری مثل بزرگسالان فکر می کنین و اجازه نمی بدید کسی در روابط شما با بقیه به خاص دوستان دخالت کنه. چیزی که شما رو از بقیه جدا می سازه، همون روح سخت ولی در واقع لطیف شما در برخورد با دیگرونه.