choose-length

موهای شما چقدر بلنده؟ مد موی خاص خودتون رو دارین و به سختی اونو تغییر میدین؟

به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ در این مطلب به بیان ویژگی شخصیتی افراد براساس اندازه موهای اونا پراختیم. البته باید به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که این ویژگیا به زنان مربوطه و در مورد مردان نمونه نداره. واسه آشنایی با این خصوصیات در ادامه با ما همراه باشین.

موهای کوتاه و پسرانه

این افراد اعتماد به نفس بالایی داشته، اجتماعی، جذاب و دوست داشتنی هستن. به آسونی با غریبها رابطه برقرار کرده و می تونن واسه خود دوستان جدید پیدا کنن.

از انجام کارایی که روی هوش و ذکاوت اونا تائید و تاکید دارن، حال می کنن و می دونن که چیجوری با مشکلات مواجه شن. صداقت و خود کنترلی هم از دیگر مشخصه های مثبت اونا هستش. اما بعضی وقتا بدون فکر رفتار می کنه که میشه به عنوان ایراد از این افراد یاد کرد.

موهای کوتاه تا روی شونه ها

این آدما به طور کامل راستگو، درستکار و صادق هستن که حتی اگه به ضررشون باشه، بازم از گفتن حقیقت سر باز نمی زنن. اونا خوب بین زندگی شخصی و شغل خود تعادل برقرار کرده و هیچ کدوم رو قربونی دیگری نمی کنن.

از ویژگیای این افراد میشه به بی باکی و منظم بودنشون اشاره کرد. اونا از تکرار و روزمرگی فراری هستن و همیشه به دنبال کشف مسائل جدید و باحال در زندگی هستن.

البته این دسته از زنان هم بعضی وقتا بدون فکر رفتار می کنن که می تونه براشون مشکل بسازه.

موهای بلند تا روی شونه ها

این ادما از زن بودن خود بسیار خوشحال و راضی بوده و از زیبایی و جذابیت ظاهری خود حال می کنن. اونا عاشق رابطه برقرار کردن و حرف زدن با بقیه هستن و جاذبه داخلی اونا، همیشه موجب جلب نظر دور و بری ها می شه.

این ادما از انجام کارای جدید و چالشای تازه در زندگی هراسی ندارن و با انگیزه به استقبال اینجور مواردی می رن. هم اینکه باید گفت که اونا استاد دوست یابی بوده و خوب می دونن که چیجوری دوستیای خود رو واسه مدتای طولانی حفظ کنن.

موهای بلند و خیلی بلند

این افراد عموما محافظه کار، صبور و رویاپرداز هستن. در مورد مسائل عاطفی، همیشه به دنبال پیدا کردن رابطه های پایدار و دراز مدت هستن. البته در این رابطه بسیار گزینشی عمل کرده و حس و حالشون مستقیما به طرف مقابلشون بستگی داره.

این افراد واسه رویاهای خود مقابله می کنن و حتی واسه تحقق اهداف خود، ناممکنا رو هم ممکن میسازن. عزم راسخ و همت این زنان به اونا کمک می کنه تا چیزی که میخوان رو به دست بیارن.

خصوصیات افراد خوشبین

شخصیت شناسی براساس عکس پروفایل تلگرام

ما شخصیت شناسی