اجاره ویلا

توریستا معمولا دوست دارن هر بار که به سفر می رن، تجربه و تنوع سفر خود رو دو برابر کنن تا بتونن بیشتر از هر وقت دیگه، از سفر خود لذت ببرن. واسه تعطیلاتی که در پیش داریم، می تونیم از همین حالا برنامه ریزی کنیم و با خیال راحت، از همین جایی که در حال خوندن این مطلب هستی، مکان سکونت و اقامت خود رو واسه هر وقت که بخوای، انتخاب و ثبت کنی.

پیشنهاد ما به شما اینه که سفر متفاوت خود رو از شمال شروع کنین.

فرصتای گردشگری در شمال کشور

تا کنون از کسی نشینده ایم که بریم توی صحرای بی آب و علف خوش بگذرانیم! بلکه همه به دنبال، جایی قشنگتر، سرسبز و پر آب می گردن تا بتونن در فضای آبادی مورد نظر تعطیلات خود رو سپری کنن. معمولا در بعضی شهرهای ایران، مکانای سرسبزی هست اما واسه این که در تعطیلات چشمتون از سبزی و تازگی ورداشته نشه، پیشنهاد ای که می کنیم اینه که، واسه گردشگری شمال ایران رو انتخاب کنین.

به چه دلیل مازندران رو واسه گردشگری انتخاب می کنیم؟

همونجوریکه میدونی، مازندران در میان دو استان مشهور دیگه قرار داره که از نظر سرسبزی و تازگی هر کدوم رتبه خاص خود رو دارن. مازندران یکی از اصیل ترین و قدیمی ترین مکانای گردشگری باطراوت در ایرانه که محاله کسی از مردم ایران یه بار هم اونو تجربه نکرده باشه.

 وجود جنگلهای بزرگ و پهناور، هم اینکه ساحل بزرگ دریای مازندران، و از همه مهم تر آب و هوای معتدل اون موجب می شه که همه در این شهر احساس آرامش داشته باشن. طلوع و غروبای مازندران مثال زدنیه مخصوصا اگه در زمان خاص در کنار دریا باشین یا در سی ساید شهرک خزرشهر نشسته باشین و در حال نوشیدن قهوه یا چای باشین.

ویلایار

بهترین حالت اقامت در مازندران با اجاره ویلا

معمولا در مازندران خونها، یا سوئیتایی به اجاره داده می شن و حتی می تونین از هتل هم استفاده کنین اما واسه یه سفر متفاوت این بار دست روی اجاره ویلا بذارین و یه سفر لاکچری و البته مقرون به صرفه رو تجربه کنین.

 اجاره ویلا در شمال، در شهرکای خاصی شدنیه که سراسر ویلا هستش و بخاطر امنیت و آسایش ساکنین، آمادگی خاصی واسه عبور و مرور در شهرکا چیده شده که این موضوع خیال شما رو راحت می کنه.

امتیازات اجاره ویلا در شمال و  مازندران چیه؟

اگه واسه اجاره ویلا می خواید از شهرک ساحلی خاصی استفاده کنین، می تونین با خیال و دلی آروم تر، از این فرصت بهره مند شید. چون که شهرکای ساحلی از راه بخش خصوصی مدیریت می شن و امنیت و امکانات اون جا به شما کمک می کنه تا سفرتون رو خوب شروع و خوب به پایان برسونین.

چیجوری از راه دور نسبت به اجاره ویلا اقدام کنیم؟

در اول این مقاله به شما پیشنهاد کردم که می تونین از همین جایی که در حال خوندن این مقاله هستین، ( مثلا در خونه، یا محل کار، ) و فرسنگا دور از شمال کشور، مبادرت به اجاره ویلا و برنامه ریزی واسه مسافرت خود باشین.

واسه اجاره ویلا یکی از بهترین کارا، اجاره ویلا به صورت انلاین از راه سایت ویلا یاره.

ویلایار یکی از مهم ترین و معتبر ترین و البته کامل ترین وب سایتای اجاره ویلا هستش که از از صفر تا ۱۰۰ اجاره ویلا رو در اون به سهولت پیدا می کنین.

 حتی در سایت ویلا یار علاوه بر امکان رزرو ویلا تجربیات توریستا هم واسه بهره مندی کامل از مکانای گردشگری، نوشته شده که می تونین اونا رو از اینجا پیدا کنین.

روش اجاره ویلا در ویلایار چیجوریه؟

هنگام اراده کردن واسه اجاره ویلا آنلاین، می تونین خیلی راحت با ورود به سایت ویلا یار، اولین قدم خود رو واسه این کار وردارین.

در ویلا یار می تونین امکانات زیر رو در اختیار داشته باشین:

 • مشاهده ویلاهای متفاوت به صورت جدا شده از هم استان و شهر و شهرک
 • مشاهده قیمتای روز ویلا
 • مشاهده امکاناتی که ویلاای جور واجور دارن ( در بخش مخصوص به هر ویلا )
 • جفت و جور بودن رزرو ویلا واسه هر وقت که بخواین اسکان یابید
 • خوندن اطلاعات در مورد مکانای گردشکری
 • نوشتن تجربیات گردشگری و جاهایی که دیدین

ویلای استخردار

امکان اجاره ویلا استخر دار هست؟

معمولا آدمایی که می خوان تا ویلا اجاره کنن، به دنبال یکی از پر امکانات ترین ویلاها هستن. معمولا ویلایی که دارای استخر باشه، از نظر امکانات، تکمیله.

واسه ، خیلی راحت می تونین به کمک سایت ویلایار دست به کار شین در این سایت، امکان جستجوی ویلای استخر دار خیلی راحت هست. به کمک این ویژگی می تونین از تموم ویلاهای استخردار ثبت شده در این سایت اطلاع پیدا کنین و نسبت به رزرو اون دست به کار شین.

یه نکته در مورد اجاره ویلای استخر دار

 اگه بخواین ویلای استخردار اجاره کنین، به فصلی که در اون قرار دارین بسیار توجه کنین. معمولا آدمایی که واسه تابستون و اواخر بهار، مبادرت به رزرو ویلا می کنن، می تونن از ویلای استخر دار با استخر سرباز بهره مند باشن. اما واسه ایام سرد و زمستون، با استخر سر باز، پیشنهاد نمی شه چون که این استخرا در فضاهای باز مثل حیاط ویلا قرار دارن، و اجازه آب تنی به شما نمی دن چون که هوا بسیار سرده. اما واسه اینجور شرایطی اجاره ویلا استخردار با استخر سر پوشیده بهترین پیشنهاده.

شاید براتون مهم باشه که هنگام اجاره ویلا استخردار در شمال، بتونین نوع استخر، اندازه اون، و حتی روکار و توکار بودن اونو خودتون مشخص کنین.

 خبر خوب این که با تصاویر روشن که از هر ویلا ارائه شده شما می تونین بهترین تصمیم رو در مورد اجاره ویلا بگیرین و اون ویلایی رو انتخاب کنین که با روحیه شما و شرایطی که پذیرای ان هستین حسابی جور در میاد.

پیشنهاد ویلا یار واسه اجاره ویلا استخر دار در شمال چیه؟

واسه استخردار در شمال کشور، بهترین پیشنهاد ویلا یار به شما اینه که از همین حالا با جستجو در سایت، شهرکای جور واجور رو مورد بررسی بذارین و اگه تمایل به رزرو و اجاره ویلا استخر دار دارین، واسه سفر بعدی خود، ان رو رزرو کنین.

حالا خوبیش اینه امکان جستجوی اختصاصی ویلا استخر دار در شمال و مازندران هست، که شما می تونین خیلی راحت جستجو رو انجام داده و ویلاهای استخر دار رو مشاهده کرده و از تموم ویژگیای ان رو تو یه لحظه، با یه نگاه باخبر شید.

واسه این که بتونین به بهترین شکل ممکن در شهرکای برتر در شمال و مازندران ویلا اجاره کنین ما به طور کوتاه به معرفی دو شهرک می پردازیم.

دو تا از پر طرفدار ترین شهرکایی که تا کنون در شمال و مازندران مورد استقبال توریستا از راه دور و نزدیک بوده شامل شهرکای خزرشهر و دریا کنار می شه.

واسه اطلاع بیشتر ما به معرفی این دو شهرک می پردازیم

شهرک توریستی دریا کنار کجاس؟

شهرک توریستی دریا کنار یکی از شهرکای ساحلیه که در نزدیکی فریدون کنار واقع شده. این شهرک واسه شهرستان بابلسره.

این شهرک یکی از قدیمی ترین و در عین حال قشنگتر ترین شهرکای توریستیه که در ایام سال و به طور مخصوصا در ایام پایانی هفته پر از گردشگره.

از جمله امکاناتی که با نصیب شما می شه، میشه به:

 1. اقامتی آروم و امن
 2. برخورداری از فضای سبز
 3. برخورداری از مناظر جذاب از ساختمانای شیک و فضای سبز عالی
 4. تفریحات ساحلی
 5. قایق سواری و اجاره قایق
 6. تجربه جت اسکی
 7. شنا واسه آقایون و بانوان
 8. تفریحات و ورزشای غیر آبی
 9. اجاره موتور، دوچرخه و سه چرخه
 10. تجربه بازیای ورزشی مثل تنیس، فوتبال و چیزای دیگه ای به جز اینا
 11. حضور در سی ساید و لذت بردن از منظره دریا و توریستا

از جمله ویژگیای خوب دریا کنار نسبت به بعضی شهرکای نزدیک و دور ساحلی اینه که شما می تونین در اون، خیلی راحت از بانکا و دستگاه های خود پرداز استفاده کنین. پس واسه تراکنشا نیاز به خروج از شهرک و رفتن به شهرهای نزدیک ندارین.

معمولا آدمایی که به دنبال مکان شلوغ و پر هیجان هستن می تونن با انتخاب دریا کنار به هدف خود برسن.

دریا کنار دارای ۱۹ خیابونه که واسه رسیدن به دریا باید خیابونای زوج رو مورد به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین. مثلا خیابون ۶ ام و ۴ ام به دریا ختم می شن.

واسه شنا هم اقایان و بانوان دارای ساعتای مخصوص به خود هستن که در این باره معمولا بین بازه های ۸ الی ۱۳ و ۱۴ الی ۲۰ تقسیم بندی می شن.

شهرک ساحلی توریستی خزرشهر کجاس؟

خزرشهر یه شهرک ساحلی و توریستیه که دارای امکانات رفاهی و تفریحیه و به شما کمک می کنه تا بتونین از اقامت خود بیشترین استفاده رو ببرین.

 معمولا آدمایی که دنبال یه اقامت امن و دنج هستن، خزرشهر رو واسه اقامت در نظر می گیرن. دو ویژگی مشهور خزر شهر بدین صورت بیان می شه که:

 • در این شهرک، مسابقات بازیای آبی هرساله برگزار می شه
 • شیک ترین و جدید ترین خودروهای خارجی رو می تونین در این شهرک ببینین

این دو ویژگی نشون میده که این شهرک از سطح بالایی برخورداره و یه اقامت با لول بالا رو واسه تون جفت و جور می کنه.

 ساکنین خزرشهر، به دو صورت، یعنی مالکین ویلا و مستاجرین تقسیم بندی می شه. به غیر از آدمایی که مشمول این دو دسته می شن، هیچکی حق عبور و مرور و ورود به خزرشهر رو نداره.

 خزر شهر شمالی با جنوبی چه فرقی دارن؟

شهرک ساحلی خزرشهر، به دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تقسیم می شن. این دو بخش روبروی هم قرار گرفتن و با جاده اصلی بابلسر جدا شدن.

 1. خزرشهر شمالی و جنوبی در پاره ای از موارد با هم فرق دارن که به صورت زیر دسته بندی می شن
 2. خزر شهر شمالی دارای ساحل و دریا هستش، اما خزر شهر جنوبی از دریا نداره
 3. خزرشهر شمالی و جنوبی هر دو دارای امکانات تفریحی و ورزشی مشابه ان
 4. خزرشهر شمالی دارای امکانات تفریحی و ورزشای آبیه اما خزرشهر جنوبی خیر!
 5. ساکنین خزرشهر جنوبی خیلی راحت می تونن از امکانات موجود در خزرشهر شمالی استفاده کنن
 6. واسه ورود به خزرشهر شمالی از سمت جنوبی، میشه از یه پل استفاده کرد که این دو شهرک رو به هم وصل کرده

واسه این که از خزرشهر شمالی به جنوبی برید، ( یا به طور برعکس ) می تونین از پل عابر استفاده کنین. این پل در مدت زمان ۱۰ دقیقه به شما کمک می کنه با پای پیاده از روی اون عبور کرده و بین دو شهرک جا به جا شید.

نکته دیگه این که واسه عبور از این پل می تونین با کمک، دوچرخه، موتور، ویلچر و یا با پای پیاده استفاده کنین.

اگه به دنبال اجاره ویلا در نزدیک ترین قسمت از دریا باشین، می تونین خیلی راحت از اجاره ویلا در شهرک شمالی خزرشهر بهره مند شید چون که خزرشهر جنوبی به دریا در رابطه و وصل نیس، اما واسه اجاره ویلا استخردار در شمال، با استخر سرپوشیده، خزرشهر جنوبی پیشنهاد می شه.

 اگه در میان خزرشهر شمالی و جنوبی به دنبال شهرک دنج تر و باکلاس تر هستین ( از نظر ظاهری و کیفی ) خزرشهر جنوبی رو به شما پیشنهاد می کنیم.

 با می تونین خیلی راحت، یه مکان دنج و مناسب و البته با سطح بالا، واسه اقامت خود در اختیار داشته باشین که مدت اقامت هم به طور کامل به شما بستگی داره و هیچ محدودیتی وجود نداره، مگه واسه ایام عید نوروز!

امکانات خزر شهر از نظر رفاهی و تفریحی

اگه بتونین در خزرشهر ویلای استخر دار اجاره کنین، تموم تفریحات شما، به نشستن در حیاط ویلا و یا آب تنی در استخر خلاصه نمی شه چون که در داخل شهرکا، امکانات ورزشی، و رفاهی و تفریحی هست که می تونین از اونا بهره مند شید.

خزرشهر شمالی، که ساکنان خزرشهر جنوبی هم در دسترسی به اون به طور کامل آزاد هستن، دارای یه سی ساید بزرگه که به شما امکان میده، روبروی دریا بشینین و از نشاط توریستا، و منظره ای قشنگتر از دریا لذت ببرین و به خوردن غذا و نوشیدن قهوه و چایی مشغول شید.

معمولا ورزشای آبی در مقابل همین سی ساید ارائه می شه. حتی مسابقات جت اسکی هم در سی ساید خزرشهرشمالی برگزار می شه

 اگه واسه شنا در دریای خزر وسوسه میشین، باید بدونین که بانوان عزیز فقط در ایام تابستون اونم در ساعت مشخص یعنی از ۸ تا ۱۳ اجازه شنا دارن.

 تفریحات ساحلی خزرشهر چیه

از جمله تفریحاتی که توجه توریستا رو به خود جلب می کنه و هوادار زیادی داره تفریحات ساحلیه که به صورت زیر تقسیم بندی شدن

 1. شنا
 2. قایق سواری
 3. جت اسکی
 4. ورزشای آبی

تفریحات غیر ساحلی در خزرشهر

اما واسه هر دو خزرشهر شمالی و جنوبی، تفریحات غیر ساحلی به طور مشابه هست که شامل موارد زیر می شه:

 1. ورزش تنیس
 2. ورزش فوتبال
 3. ورزش بسکتبال
 4. امکان اجاره دوچرخه، سه چرخه و موتور
 5. وغیره

البته چرخ زدن در فضای سر سبز و آروم خزرشهر، هم فرصت دیگه ایه که به شما کمک می کنه از اوقات خود بهترین استفاده رو ببرین.

از جمله امکانات خزرشهر میشه به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فضای سبز جذاب و دلپذیر
 2. کافی شاپ و رستوران در سی ساید ( کنار دریا )
 3. امکانات تفریحی و ورزشی
 4. امکان تجربه مسابقات کشوری جت اسکی
 5. برخورداری از شعبه بانک تجارت در ورودی شهرک
 6. بهره مندی ساکنین خزرشهر از دو بخش شهرک به طور همزمان
 7. بیمارستان امکام خمینی فریدون کنار در فاصله ۷۰۰ متری
 8. وجود فروشگاه های زیاد و برندای معتبر در حاشیه روبروی خزرشهر
 9. نزدیکی به جاذبه های گردشگری بابلسر، سرخرود و چیزای دیگه ای به جز اینا

واسه اطلاع کامل از شهرک خزرشهر، می تونین اینجا رو کلیک کنین.

راهنمای  اجاره ویلا در ویلایار به صورت آنلاین

اگه عزمتونو جزم کردین که ویلای مورد نظر خود رو از راه ویلا یار شناسایی و اجار کنین، لازمه که اول وارد سایت ویلا یار شید. واسه این موضوع اینجا رو کلیک کنین.

 در اول شروع کار کردن با سایت ویلایار، می تونین از امکانات جستجو استفاده کنین که به صورت زیره.

ویلایار

در تصویر بالا که دقیقا در سایت، با اون روبرو هستین، امکانات مختلفی در نظر گرفته شده که می تونین به تناسب انا، ویلای مورد نظر خود رو در اونا مشخص کنین و با یه اینتر، لیست ویلاها رو ببینین.

مهم ترین فیلد این قسمت بخش قیمت گذاریه که می تونین به تناسب بودجه خود، این قیمت رو مشخص کنین.

آدمایی که به دنبال ویلای استخر دار هستن واسه مشاهده این دسته از ویلاا، کافیه در بخش نوع ملک / ویلا، مثل اسکرین شات زیر، گزینه استخردار رو انتخاب کنن.

ویلایار

در این وضعیت، خروجی جستجوی شما، شامل ویلاهاییه که با موارد جستجو شده از راه شما سنخیت دارن. در نتیجه با مشاهده صفحه یافته های می تونین روی ویلاهای جور واجور کلیک کنین و اطلاعات جور واجور رو در این باره ببینین:

 1. مساحت زیر بنا
 2. مساحت ویلا
 3. نوع استخر ( سر پوشیده و یا سر باز )
 4. تعداد اتاقا
 5. تعداد تختا
 6. اندازه ظرفیت اسکان
 7. اندازه نزدیکی به دریا و یا مکانای گردشگری ( به صورت پیاده و سواره )
 8. و دیگه امکانات

هستش.

کد ملک چیه و به چیکار میاد؟

کد ملک یکی از نشونه هاییه که واسه رزرو ویلا به اون نیاز دارین. واسه پیدا کردن کد ملک، وارد صفحه مربوط به ویلای مورد نظر خود شید، و از این روش، به پایین و سمت چپ عکسا دقت کنین ( مثل عکس زیر و راه فلش )

ویلایار

این جا شما یه کد مشخص رو مشاهده می کنین که واسه هر ویلا یه عدد و رقم خاصه. هنگام رزرو ویلا می تونین با ارائه کد ملک به مسئول سایت، نسبت به رزور و اجاره ویلا سریع تر دست به کار شین.

نکاتی دور و بر رزور ویلا

 1. واسه اجاره ویلا می تونین در تموم ایام سال، دست به کار شین
 2. معمولا واسه اجاره ویلا به صورت روزانه و ماهانه و هرساله خیلی راحت می تونین از راه ویلا یار دست به کار شین
 3. واسه اجاره ویلا واسه ایام عید نوروز، محدودیتای خاصی هست مثل این که، لازمه دست کم یه یا دو ماه قبل از عید نوروز واسه رزرو ویلا دست به کار شین.
 4. اجاره ویلا در ایام نوروز به صورت هفت روزه، ( نیمه اول عید – نیمه دوم عید ) در نظر گرفته شده و این قانون در تموم شهرکای ساحلی مثل دریا کنار هم یه جوره.
 5. هنگام اجاره و اثبات اقامت خود در ویلای مشخص شده لازمه که مبلغی از اجاره رو پرداخت کنین و مابقی رو به بعد و هنگام اسکان واگذار کنین.
 6. همیشه نیم ساعت قبل از حضور در محل شهرک توریستی، با مسئول تماس برقرار کنین و کلید ویلا و کارت مستاجری تون رو دریافت کنین.
 7. اگه در ایام نوروز، یه ویلا به مدت کمتر از ۷ روز خالی مونده باشه می تونین به مدت کمتر از ۷ روز هم رزرو کنین. ( شرایط استثنایی )
 8. قیمتای اجاره ویلا به مدت اقامت، امکانات، و نوع ویلا رابطه داره.
 9. اگه ظرفیت افراد بیشتر از ظرفیت موردقبول ویلا باشه باید مبلغ بیشتری پرداخت شه.

 اگه اقامت در ویلای مورد نظر، از هر نظر مورد پسند شما بوده، می تونین تنها کد ویلا رو یادتون باشه و واسه مراجعه بعدی، با مراجعه به ویلایار، فقط با بیان کد ویلا، مبادرت به اجاره ان کنین.

روند تغییرات قیمت ملک تو تهران رو با کیلید دنبال کنین

بررسی شرایط خرید ویلا در شمال کشور و مشاوره سرمایه گذاری

خرید و فروش ملک