شرط تمدید قرارداد کی‌روش اعلام شد

0 Comments

sport

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به بیان تمایل دو مربی لیگ برتری فوتبال واسه حضور در کادر فنی تیم ملی تاکید کرد هیات رئیسه فدراسیون فوتبال شرط اصلی قرارداد کی روش رو حضور یه دستیار ایرونی به عنوان نفر اول بعد از کی روش تعیین کرده. علی کفاشیان بیان کرد این شرط هیات رئیسه س اما باید در مورد این پیشنهاد با کی روش جلسه بگذرونن و نظر این مربی پرتغالی رو هم جویا شن.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان با اشاره به آخرین وضعیت کادر فنی تیم ملی و تیم فوتبال امید ایران گفت: واسه کادر فنی تیم امید با کی روش مشورت کرده ایم و قراره تصمیم گیری شه. اما درباره کادر فنی تیم ملی باید عنوان کنم که چند مربی لیگ برتری واسه کمک به کی روش بیان علاقه کرده ان و این هفته با کی روش صحبت می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: درباره دو مربی لیگ برتری که به دنبال کمک به کی روش هستن صحبت می کنیم که اگه قبول کرد اونا رو به تیم ملی دعوت می کنیم وگرنه مربی خارجی به کادر فنی اضافه نمیشه و مربی تمرین دهنده برزیلی موقتیه و هیچ مربی خارجی به صورت قطعی به کادر تیم ملی نمی آید.

ایشون در مورد تمدید قرارداد کی روش گفت: باید در این باره بازم با ایشون صحبت کنیم. خود کی روش در این باره بیان علاقه کرده ولی ما شرایطی هم داریم. هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم بر این گرفته شرط اصلی تمدید قرارداد ایشون این باشه که یه مربی ایرونی رو به عنوان دستیار اول خود انتخاب کنه. ما این موضوع رو با کی روش در میان می گذاریم و اگه قبول کرد قرارداد ایشون رو تمدید می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: شخص رئیس جمهور هم واسه کمک به تیم  ملی تاکید کرده ان ولی زیر مجموعه های اون باید بیشتر توجه کنن. باید رسانه ها رو مورد پشتیبانی بذارن تا اونا بتونن با حضور در جام جهانی کار فرهنگی بکنن. ما باید کارایی که در داخل کشور انجام می گیرد رو به دنیا عرضه کنیم و این کار نیاز به پشتیبانی داره. جام جهانی فقط واسه فوتبال نیس و همه مسایل یه کشور رو شامل می شه.

کفاشیان همچینین گفت: رسانه ها باید مردم رو تشویق کنن و این چند ماه مسایل حاشیه ای رو کنار بذارن. فدراسیون فوتبال یه بخش کاره و همه در آماده سازی تیم ملی و حضوری شایسته در جام جهانی موثر هستن. همه تلاش ما اینه که به بهترین شکل ممکن در جام جهانی حاضر شیم. با این که بحث هایی مثل کمبود بازیهای تدارکاتی هست اما مطمئن هستم که بازیکنان ایران می تونن کارای بزرگی رو بکنن.

noindex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *