یکی از بازیکنان مطرح تیمای پایتخت بعد از حضور در جلسه خواستگاری با دو شرط عجیب عروس خانوم واسه ازدواج مواجه شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» روزنامه نود طی گزارشی از شرط عجیب عروس خانوم واسه ازدواج با فوتبالیست ملی پوش خبر داد و گفت که آقای داماد که حسابی عاشق این دختر خانوم شده این شرایط رو پذیرفته س.

۲ شرط اصلی عروس خانوم واسه ازدواج با این فوتبالیست این بودکه اول اینکه از اونجایی که معروفیت اضافی اسباب دردسره و می تونه مشکلاتی رو واسه زندگی خانوادگی جفت و جور آورد، آقا داماد از فصل بعد حق پوشیدن پیراهن تیمای استقلال و پرسپولیس رو نداره و دوم اینکه به خاطر این که عروس خانوم دانشجوی تهرانه اولویت آقا داماد واسه ادامه فوتبال خود در پایتخت باشه و غیر اینصورت و رسیدن پیشنهاد مالی مناسب اون می تونه در تیمای شهرستانی هم توپ بزنه.

این شرایط مطرح شده فقط به جلسه خواستگاری منتهی نشد و وقتی که این دو جوون بر سر سفره عقد نشسته بودن تا عاقد اومد خطبه بخونه عروس خانوم یهو از جای خود برخاست و با صدای بلند خواهان قید شدن این دو شرط در عقد نامه شد.

پس گزارش با در نظر گرفتن مشکلات بسیار زناشویی بازیکنان سرخابی که در بعضی از موارد به جدایی هم انجامیده این دو شرط عروس خانوم به نظر عقلانی اومده و شاید این فوتبالیست فصل بعد به استیل آذین یا راه آهن منتقل شه.

جمع آوری : گروه آلامتو

به نقل از : فردا نیوز