شرکت کاغد دیواری پارسیان آذین زند

0 Comments

شرکت پارسیان آذین زند با چند سال تجربه در کار دکوراسیون داخلی، واردات اجناس دکوراتیو، و درهای چوبی مبادرت به فروش اجناس خود در فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری واسه سهولت در خرید، کرده.شرکت پارسیان آذین زند با تجربه چند سال فروش کاغذ دیواری ,نکاتی رو واسه انتخاب و خرید بهتر شما جمع آوری کرده

مهمترین نکته اینه که قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خونه توجه کنین چون هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با بقیه وسایل، علاوه بر اینکه خونه رو بی نظم و خسته کننده نشون میده، واسه افراد خونواده احساس پریشونی بوجود میاره. پس حتما به هماهنگی رنگا به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین.

هماهنگی نوع و مدل کاغذ دیواری با شکل چیدمان خونه هم بسیار اهمیت داره. به طور مثال واسه خونه ای که بسیار مدرنه باید از کاغذ دیواری هایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنین و واسه خونه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی چیدمان شده ان باید کاغذ دیواری هایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرین.

هنگام انتخاب کاغذدیواری حواستون باشه که اگه طرح​های روی اون نزدیک به هم و در خطوط مرتب افقی و عمودی قرار داشته باشن، طرح موجود بر محیط اتاق غالب می شه. پس اگه می​خواهید وسایل اتاق فوق بیشتر به چشم بیاد مراقب باشین از کاغذ دیواری با خصوصیاتی که ذکر شد استفاده نکنین.

 بهتره قبل از انتخاب و خرید کاغذ دیواری، از تاثیر رنگ ها بر محیط و موارد استفاده شون در مکان های جور واجور آگاهی داشته باشین. رنگ ها حتی اگه با الیافی طبیعی و به شکل کاغذ دیواری هم باشن تاثیر زیادی بر محیط می گذارن. باید توجه کنین که طرح و رنگ باید با روحیه اعضای خونواده متناسب باشه چون هر کدوم از اونا حس متفاوتی رو به محیط القا می کنن.

در اتاق پذیرایی از کاغذ دیواری استفاده کنین که در اون از براده های چوب، خرده های فلز و موادی مثل پی ایشون سی به کار رفته باشه. اینجور پوششی اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین رسمی بودن، مقاومتش نسبت به بقیه پوشش ها بیشتره.

به کار گیری کاغذ دیواریای سه بعدی بافت دار به دیواره ها عمق می بخشه و هم دلیل جذب صدای فضا می شه.

واسه اینکه کمتر با این مشکل مواجه شید بهتره متراژ دیواره ها و اندازه پرتیا رو به طور کامل اندازه بگیرین. در صورت امکان از نصاب کاغذ دیواری بخواین که اندازه گیری دیواره ها رو هم خود اون بکنه.

نکته بسیار مهم که خیلی از مشتریان عزیز ما به شرکت مراجعه می کنن و خواهان چند رول اضافه از همون کاغذ دیواری که چند سال قبل خریدن ولی ما شرمنده اونا میشیم چون اون کاغذ دیواری دیگه موجود نیست. ما به شما پیشنهاد می دیم  بهتره چند رول کاغذ دیواری بیشتر بخرین تا در صورت صدمه کاغذ دیواری بتونین ازش استفاده کنین و واسه پیدا کردن اون نوع کاغذ دیواری در بازار دچار مشکل نشید.

کاغذ دیواری واسه اتاق کودک

شکل های جور واجور کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون خونه های امروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *