شغل اصلی مهندس علی پهلوان خواننده گروه آریان چیست؟

0 Comments

علی پهلوان در این مصاحبه متفاوت، به تبیین شغل اصلی اش و البته حرفه موسیقی پرداخته. ایشون فارغ التحصیل مهندسی صنایع و مدیر کنترل پروژه در یکی از شرکتای بزرگ نفت و گاز کشوره و در مجتمع فنی تهران و دانشگاه شریف هم تدریس می کنه.
پهلوان میگه: اگه موسیقی شرایط خوب و ایستایی داشت، شاید ترجیح می دادم که فقط در مورد موسیقی کار کنم؛ اما چون در ایران موسیقی هیچوقت شرایط ایستایی نداره، مجبورم که به دو شغل فکر کنم.

ایشون درخصوص آلبوم جدید آریان ۵ هم میگه: آلبوم میکس پایانی شده و واسه اخذ مجوز به دفتر موسیقی ارشاد ارائه شده. آریان ۵ آلبوم عجیب و غریبی شده و خیلی با کارای قبلی ما فرق داره. با در نظر گرفتن سفر نینف امیرخص به بیرون مرز کشور، چهار تنظیم کننده با سلیقهای جور واجور، قطعات آلبوم جدید ما رو تنظیم کردن؛ هرچند تا وقتی که خودم حضور دارم، نگاه آریانی در این قطعات حس می شه…
در مورد تور جدید کنسرتای آریان هم علی پهلوان میگه: ما شرط گذاشته ایم تا وقتی که آلبوم جدید منتشر نشه، کنسرت تهران رابرگزار نکنیم و شاید فقط در شهرستانا، یکی دو اجرا داشته باشیم. درخصوص کنسرتای خارجی هم بیشتر روی اجرای استرالیا برنامه ریزی کردیم که اگه بشه، در این کشور کنسرت برگزار کنیم.
ایشون اضافه کرد که بزودی کتاب “نتای آریان” که مجوزش صادر شده و در کتابخونه ملی هم ثبت شده، منتشر می شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *