شغل عاشقونه ترین مرد دنیا

آقای «بیل برسنن» ساکن شهر نیوجرسی تا کنون حدود ۱۰ هزار نامه واسه همسرش «کریستین» نوشته که هرکدوم از این نامها واسه یه روز بوده. این زوج استثنائی تازگیا سوژه رسانه های جهان شدن و شاید بارها به این سوال جواب دادن که چیجوری تونسته ان به این موفقیت و اندازه علاقه برسن؟

به گزارش خبرگزاری مهر؛ ملاقات این زوج عاشق واسه اولین بار در سال ۱۹۷۴ در کلاس درسی که بیل مشغول تدریس در اون بود  اتفاق افتاد. کریستین دانش آموز بیل بود و به گفته بیل با دیدن اون  رعد و برقی در دلش ایجاد شد.  همین دیدار باعث شد بیل و کریستین رفت و آمدشان باهم رو بیشتر کنن و واسه هم نامه و نقاشی هاشون رو ارسال کنن.

اونا تموم نامه هاشون رو نگه داشتن و چند سال پیش به فکر بایگانی و منظم کردن این نامه ها افتادن. منظم کردن کارت ها و اسمای این زن و شوهر واسه اونا یه سود دیگه هم داشت. به گفته بیل حالا هر وقت میخوان روز  خاصی از زندگی شون رو بررسی کنن و سراغ خاطرهای اون دوران برن در بایگانی منظم خود  نوشته های اون دوران رو بیرون میارن. به همین سادگی! مثلا یه روز در سال ۱۹۸۲ که بیل با همسرش به یه رستوران رفته و در اونجا بعد از دیدن فیلم نوشیدنی هم خورده. بیل عقیده داره این نامها در اصل دفتر خاطرات زندگی عاشقانه اوناس.

نامه عاشقانه

بیل میگه کلید یه زندگی عاشقانه اینه که هردونفر واسه اون تلاش کنن.« هیچوقت با عصبانیت نخوابید و باهم درباره همه چیز حرف بزنین و بحث کنین و هر بحثی رو قبل از خواب باهم حل کنین. ما در طول این ۴۰ سال هیچ وقت باهم مقابله نکردیم و اگه در مورد چیزی باهم اختلاف نظر داشتیم با استدلالای خود در مورد اون صحبت کردیم. ما هیچوقت در اتاق خوابمون تلویزیون نداشتیم و هر شب با نور شمع و موسیقی ملایم  شام خورده ایم.»

بیل و کریستین امیدوارن داستان زندگی عاشقانه شون الهام بخش زن و شوهرهای جوون باشن.« بسیار پیش اومده که به رستوران بروم و ببینم خیلی از زوجای جوون که باهم اومدن به جای اینکه باهم حرف بزنن و به همدیگه نگاه و توجه کنن حواسشون به چیزای دیگه س. اونا باید بدونن که لحظات باهم بودنشون گنجه و باید از اون لذت ببرن و خیلی راحت اون رو از دست ندن.»

شاید با معروفیت این زن و شوهر مهربون خیلی از زوجای جوون واسه مشاوره و حل مشکلاتشون به اونا مراجعه خواهند کردو حتما سر بیل و کریستین حسابی شلوغ می شه.

خصوصیات افراد خوشبین

شخصیت شناسی براساس عکس پروفایل تلگرام

خبرگزاری مهر