مرد جوون که بعد از قتل همکار خود در قهوه خونه ای در جنوب پایتخت به جنوب کشور فرار کرده بود وقتی به دام ماموران افتاد که به اتهام دیگری دستگیر و راهی زندان شده بود.

شناسایی قاتل فراری در زندان

بامداد ۲۷ مرداد امسال ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه در جریان درگیری خونین در یکی از قهوه خونه های جنوب تهران قرار گرفتن و راهی محل حادثه شدن. بررسی ها نشون می داد در جریان این درگیری کارگر جوون قهوه خونه به نام یاسر همکار خود رو با ضربات چاقو کشته و از محل فرار کرده س.

با حضور بازپرس کشیک قتل و کارآگاهان جنایی در قهوه خونه، تحقیقات پلیسی درخصوص این پرونده شروع شد. بررسی ها نشون می داد که مقتول به دلیل سابقه کار بیشتر به عنوان سر کارگر در قهوه خونه کار می کرده اما یاسر که با سرکارگر بودن اون مخالف بوده با ایشون درگیر شده و بعد از به قتل رسوندن اون پا به فرار گذاشته.

با این اطلاعات، دستور بازداشت یاسر صادر شد اما در تحقیقات اولیه هیچ سرنخی از اون به دست نیومد؛ چون که واسه این مرد جوون قهوه خونه هم محل کار بود و هم محل خواب و استراحت و به خاطر همین کسی از اون نشانی ای در اختیار نداشت.

تحقیقات واسه پیدا کردن ردی از متهم فراری ادامه داشت تا اینکه ماموران فهمیدن یاسر اهل یکی از شهرهای جنوب کشوره و  واسه کار به تهران اومده و در قهوه خونه مشغول به کار شده.

با این اطلاعات ماموران راهی شهر جنوبی شدن و با شناسایی محل زندگی یاسر قصد دستگیری اون رو داشتن اما بررسی ها نشون می داد که این مرد چند روز قبل به دلیل درگیری با پسرعمویش و زخمی کردن اون با ضربات چاقو دستگیر و راهی زندان شده.

سرهنگ کارآگاه سعید لیراوی، معاون مقابله با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، با بیان این خبر گفت: با هماهنگی های انجام شده، متهم تحت تعقیب از زندان تحویل گرفته شد و واسه تحقیقات به اداره آگاهی تهران انتقال یافت.

: این مرد در جریان بازجویی ها به قتل همکارش در قهوه خونه اعتراف کرد و مدعی شد به خاطر اینکه نمی تونسته تحمل کنه که مقتول به اون دستور بده،  با ایشون درگیر شده و اون رو کشته. سرهنگ لیراوی اضافه کرد: باتوجه به اعترافات روشن متهم، ایشون واسه انجام تحقیقات قضایی در اختیار بازپرس پرونده قرار گرفت.

—————-

جمع آوری : گروه آلامتو

به نقل از : همشهری آنلاین