شناسایی نیروهای داعش قبل از انجام بمب‌گذاری در ایران

0 Comments

وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات گفت: برنامه گروه داعش واسه بمب گذاری در پنج کشور منطقه بود که تنها ایران تونسته قبل از ورود عاملان بمب گذاری به کشور رو شناسایی، دستگیر و تحویل دستگاه قضایی دهد.

به گزارش فارس از تویسرکان، حجت الاسلام سید محمود علوی ظهر امروز به عنوان نماینده خاص دولت در دیدار و نشست مردمی در تویسرکان با گرامیداشت شهدای دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، وجود ۷۶۰ شهید تویسرکان رو نشون دلدادگی مردم این دیار به مکتب اهل بیت، ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی دونست.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: تا الان تلاش دشمنان اسلام و انقلاب واسه بمب گذاری در کشور بوسیله سربازان گمنام شناسایی و خنثی شده.

ایشون با اشاره به کشف مواد منفجره در سه وزن ۱۵۰ کیلو، ۳۵۰ کیلو، و ۵۰ کیلو در جنوب کشور بوسیله سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: خدا رو شکر همدلی و هم افزایی در بین نیروهای امنیتی و دولت خدمتگزار هست.

علوی با اشاره به انتخابات پیش رو اضافه کرد: باید فضای انتخابات واسه یه رقابت سالم باشه و هرکی هم جهت با کار کاندیدای مورد نظر خود فعالیت کنه.

ایشون با تاکید بر اینکه رقابت سالم باعث رشد سیاسی جامعه می شه گفت: همه باید تلاش کنیم مجلس آینده براساس آرمانا و ارزشای انقلاب و خادمان نظام باشه.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

داعش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *