وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات اعلام کرد که با هوشیاری وزارت اطلاعات هسته های داعش در ایران یکی پس از دیگری شناسایی و ویرون شدن.

به گزارش ایسنا، حجت الإسلام والمسلمین سیدمحمود علوی طی سخنانی ه قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران که به بحث نقش وزارت اطلاعات در حفظ امنیت و ثبات کشور اختصاص داشت، با بیان این که فرهنگ عبودیت، دینی و ایمانی فقط در پرتو امنیت در کشور محقق می شه، گفت: قرآن به ما القا می کنه که این فرهنگ در پرتو امنیت شکوفا می شه.

وزیر اطلاعات ادامه داد: خدا متعال وقتی از مردم یه شهر انتظار عبودیت داره اول شکم اونا رو سیر کرده یعنی اقتصاد اونا رو فعال می کنه و پس از اونم امنیت در اونجا رو برقرار می کنه و در اون هنگامه که می فرماید خدایی رو این خونه بپرستند که شکم اونا رو از گرسنگی سیر و اونا رو از ترس و ناامنی نجات داده.

علوی با تأکید بر این که فرهنگ ایمانی فقط در فضای آرامش و همراه با امنیت و نشاط محقق می شه، اضافه کرد: آدم ها در اینجور فضایی بهترین رو انتخاب می کنن و چه انتخابی بهتر از انتخاب ایمانی.

ایشون با اشاره به ضرورت حفظ کرامت آدم ها در جامعه، گفت: وقتی کرامت مردم حفظ شه اونا دیگه به سراغ ناهنجاری و ساختارشکنی ها نمی روند و وزارت اطلاعات هم بر همین پایه از این که خدای ناکرده دل بیگناهی شکسته شه پروا داره. در قرآن هم آمده که ویرون کردن سنگ به سنگ خونه کعبه از آزردن مومن و شکستن دل اون ساده تره. در چارچوب همین درس های اسلامیه که وزارت اطلاعات هم کار خود رو دنبال می کنه.

وزیر اطلاعات از راه اندازی بخش رسیدگی به شکایات در وزارت اطلاعات خبر داد و گفت: هر کدوم از عزیزان ما و شهروندان که احساس کنن انگار حق اونا ضایع شده می تونن به بخش رسیدگی شکایات در همین وزارتخانه مراجعه کنن و این بخش با دقت شکایات اونا رو بررسی کرده و اگه با خطایی از همکاران حقی ضایع شده باشه خود رو شرعاً موظف به احقاق حق به فرد شاکی می دانند.

علوی ادامه داد: کاررکنان وزارت اطلاعات در مورد احقاق حق مردم و زیر پا نگذاشتن حقوق اونا حواسشون جمعه. البته ما با افراد زیادی هم برخورد داشتیم که از عنوان اطلاعات سوءاستفاده کردن و مبادرت به تحکم، زورگویی و اخاذی کردن پس لازمه تا مردم ما نسبت به این سوءاستفاده ها از نام وزارت اطلاعات بدونن و ما از آدمایی که با این موارد سوءاستفاده روبرو می شن خواهش می کنیم موضوع رو به ستاد خبری اطلاع بدن تا بررسی بشه و با اینجور آدمایی که از عنوان اطلاعات سوءاستفاده می کنن برخورد شه.

ایشون با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) مبنی بر این که وزارت اطلاعات وزارتی ۳۶ میلیونیه، گفت: وزارت اطلاعات امروز وزارتی مردم محوره و در همون راهی که امام راحل در سال های ابتدایی انقلاب مشخص فرمودن حرکت می کنه.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: وقتی اطلاعات، مردم محور باشه خیلی از مسائل و مخصوصا امنیت با هزینه ای کمتر واسه جامعه تأمین می شه. وقتی در هر محیطی افراد اون با سربازان گمنام امام زمان (عج) همراه شن امنیت با هزینه کمتری تأمین می شه. وقتی در دانشگاه استاد، دانشجو، مدیریت دانشگاه و نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با نیروهای امنیتی در تأمین امنیت و حفظ انضباط و آرامش دانشگاه همراهی می کنن در مقطعی مانند ۱۶ آذر در تموم دانشگاه های کشور مراسم برگزار می شه اما نه خیابانی بسته می شه، نه لاستیکی آتیش زده می شه و نه شیشه ای شکسته می شه.

علوی تأکید کرد: تا الان هزارها هکتار زمین های بیت المال که بوسیله افراد سودجو تصرف غیرقانونی شده بودن بوسیله سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی شده و به بیت المال مسترد شدن.

ایشون با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبونی بوسیله مقام معظم رهبری، گفت: به همین خاطر وزارت اطلاعات رسالت خود رو در این می بیند که هم جهت با سیاست دولت تدبیر و امید در جهت پررنگ شدن وحدت ملی و جریان مهر و محبت میان آحاد ملت قدم برداره و تلاش کنه.

وزیر اطلاعات با بیان این که وزارت اطلاعات به دنبال ارائه راهکارهای مدیریت رقابت ها و بحران ها در زمان لازمه، گفت: با این که این وزارت همیشه تلاش می کنه تا در کشور امنیت برقرار باشه ولی در شرایطی قررارر داریم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران هم تموم توان خود رو واسه ضربه زدن به کشورمون و به رقابت کشیدن امنیت ایران استفاده کرده است.

: سرویس های اطلاعاتی که در رأس اونا آمریکا و اسرائیل و بعضی از سرویس های اطلاعاتی کشورای منطقه به صورت طفیلی اونا هستن تلاش می کنن تا تو یه بخش از جمهوری اسلامی ایران این امنیت مثال زدنی کشورمون رو به رقابت بگیرن تا صدای انفجاری از جمهوری اسلامی هم شنیده شه و همون طور که در منطقه در خیلی از کشورها امروز این صدا شنیده می شه.

علوی در ادامه با اشاره به عملیات های گروه های تروریستی علیه ایران که بوسیله وزارت اطلاعات و اعضای اون شکست خورده موندن، گفت: در روز قدس سال گذشته توطئه عملیات انتحاری در راهپیمایی روز قدس در شیراز و زاهدان کشف شد و نفرات اون دستگیر و یه سری های دیگه به هلاکت رسیدن.

: در روزنامه ها هم اخباری منتشر شد مبنی بر این که یه گروهک تروریستی در زاهدان یه شمشیرباز بین المللی رو واسه اخاذی به گروگان گرفته بودن که با برنامه های هوشمند سربازان گمنام امام زمان (عج) این گروه شناسایی و شمشیرباز نامبرده آزاد شد و طی تخلیه اطلاعاتی مشخص شد این گروهک تروریستی برنامه چندین علمیات انفجاری در مشهد مقدس رو در برنامه خود داشته ان که تموم لوازم اونا ضبط شد.

علوی گفت: تیمی که شهید ماموستا شیخ الإسلام نماینده استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری رو به شهادت رساندند و هم اینکه برنامه سرقت مسلحانه گروهک تروریستی تو تهران و انفجار بمب در حرم حضرت معصومه (س) رو داشتن، هم با تسلط اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و ویرون شدن. هم اینکه عناصر تکفیری که قصد مسموم کردن غذای یکی از هیأت های بزرگ تهران رو داشتن هم شناسایی و ویرون شدن.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

ایسنا داعش