شهاب حسینی و آنا نعمتی تندیس سفیر اهدا عضو می‌گیرند

0 Comments

اونا نعمتی، شهاب حسینی [بیوگرافی شهاب حسینی]، پروانه معصومی، امین تارخ و همایون ارشادی فردا طی مراسمی در دانشگاه شهید بهشتی تندیس سفیر اهدا عضو رو می گیرن.

عکس شهاب حسینی و اونا نعمتی

 

نهمین دوره مراسم بزرگداشت پیوند اعضا و جشن نفس روز پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه شهید بهشتی در ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار می شه. در این مراسم مسئولان و هنرمندان هم هستن.

هم اینکه جشن نفس در همین روز در ساعت ۱۸ تا ۲۴ در نمایشگاه بین المللی برپا می شه. در این مراسم از هنرمندانی که در رابطه با بازی تو یه اثر با موضوع اهدا عضو و یا خلق اینجور آثاری حضور داشته ان تقدیر می شه.

طی دو سال گذشته جمشید مشایخی، ژاله علو، ثریا قاسمی، محمد کاسبی، داریوش با ارزش، مجید مظفری و گوهر خیراندیش واسه حضور در آثاری با این مضمون تندیس سفیر اهدا عضو رو دریافت کرده ان.

امسال هم اونا نعمتی و شهاب حسینی واسه بازی در “یکی می خواد باهات حرف بزنه”، پروانه معصومی و همایون ارشاد واسه بازی در “باران عشق” و امین تارخ واسه همکاری در فرهگسازی پیوند اعضا این تندیس رو از تقدیرشدگان سال گذشته دریافت می کنن.

هم اینکه عوامل فیلم سینمایی “یکی می خواد باهات حرف بزنه” به کارگردانی منوچهر هادی که در سی امین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد هم در این مراسم هستن و چند دقیقه از این فیلم واسه دعوت شدگان به نمایش درخواهد اومد.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *