شهرزاد کمال زاده Shahrzad

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون درگفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری اندازه در مورد فعالیت این روزای خود گفت: حالا مشغول بازی در سریال تلویزیونی «آروم می گیریم» به کارگردانی روح الله سهرابی و جفت و جور کنندگی فرهاد گلی هستم و با در نظر گرفتن یه وقتی که گذروندیم فکر می کنم دست کم شش ماهی تا آخر ساخت این کل تلویزیونی باقی مونده.

این بازیگر سینما در مورد کم کاری بعضی از بازیگران زن در تلویزیون اضافه کرد: من فکر می کنم اصلی ترین مشکلی که بازیگران ما این روزا با اون مواجه هستن اینه که اصلا دیگه کاری وجود نداره که بخوان بکننن، تولیدات در رسانه ملی شدیدا پایین آمده و از وقتی که ساخت تله فیلما متوقف شد بازیگران شدیدا با مشکل کم کاری یا بهتره بگم بیکاری مواجه شدن.کمال زاده درخصوص حواشی که این روزا دور محور بازیگران زن در سینمای ایران می چرخه گفت: بدیش اینه حواشی بازم در سینمای ما حاکمه و در روندکار ما تاثیر گذاره اما صد در صد این کار حواشی نیس ولی این رو هم باید بگم یه سری حواشی این روزا در سینمای ایران هست که اصلا نمیشه اونا رو ندیده گرفت.

: بدیش اینه حیف که نمی تونم اسم کسی رو بیارم اما کسائی این روزا در سینمای ایران هستن که فضای شدیدا ناسالمی رو در این حرفه به وجود آورده ان، اما این رو هم باید بگم که به نسبت این نقاط منفی گروه ها و آدمای خوب و سالم هم در سینما وجود دارن.

کمال زاده گفت: من مجردم اما بازیگران زنی که این روزا می گن چون متاهل هستن پس دیگه کاری به اونا پیشنهاد داده نمی شه واسه من غیر قابل پذیرفتنه، چون که هممون میدونیم بانوان متاهل زیادی در سینما و تلویزیون به شکل پرکار هستن که هم متاهل هستن و هم چند بچه دارن اما حضور فعالانه در سینما و تلویزیون دارن.

این بازیگر سینما در مورد یکی از بازیگران زن که در مصاحبه ای گفته بود به باور من پیشنهاد بی شرمانه در سینما وجود نداره و اگه داره به چه دلیل به من نمی دن! گفت: خطاب به اون بازیگری که این موضوع رو مطرح کرده می گم که به جرأت دروغ میگه و حتی حاضرم مقابل رویش باز تکرار کنم که دروغ میگه، اصلا مگه می شه در اینجور حرفه ای به نام سینما حاشیه های منفی و پیشنهادات بی شرمانه وجود نداشته باشه نه فقط هست بلکه تاثیر شدیدا منفی در روندکار  من و امثال من گذاشته.

: من در طول سال چندین کار خوب با موقعیتای مالی خاص، زیر پا می ذارم تا وارد حواشی ناسالم و رفتار غیر منطقی بعضی از افراد نشم در کنار اینا بعضی کارا هستن که اصلا نمی تونم اونا رو قبول کنم چه برسه که بخوام درباره اونا فکر کنم.

کمال زاده گفت: واقعا بازیگران جوون سینمای ما تحت فشار هستن خیلی از دوستان من هستن که دو ساله هیچ کاری انجام نداده ان و این خیلی سخته از خدا می خوام تدبیری واسه این وضعیت ناجور فکر کرده شه، در گذشته وقتی جایی بازیگری دیده می شد می گفتن اون پولداره اما این روزا هر کجا میریم و می گیم بازیگر هستیم دلشون برامون می سوزد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در مورد سریالهای مناسبتی تلویزیون گفت: سال گذشته واسه شبه های قدر در سریال تلویزیونی «نیاز» به اجرای نقش پرداختم که این روزا از شبکه سه سیما درحال بازپخشه.

کمال زاده خاطر نشون کرد: ماه رمضان رو دوست دارم چون که همیشه این ماه واسه من حال وهوای خوبی داشته و مبارک بوده واتفاقات خوبی رو واسه من رقم زده و مهمتر اینکه در این ماه همه مردم تلاش می کنن پرهیزگارتر باشن.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

اخبار داغ سینما خبرگزاری اندازه