شهری مملو از بچه های دوقلو +عکس

0 Comments

دیدن یه جفت دوقلو در خیابون می تونه واسه هر کسی جذاب باشه مگه اون آدمایی که در شهر کوچیک “کاندیدو گودل” زندگی می کنن و هر روز حتما یه سری دوقلو رو می بینن که در کنار هم در حال قدم زدن هستن.

این روستای کوچیک به عنوان شهر دوقلوها معروف شده چون شانس به دنیا اومدن بچه های دو قلو در این داهات ۱۰۰۰ برابر بیشتر از آمار کل دنیاس. از پیرمردها تا کودکان نوزاد در این شهر اکثرا دوقلو هستن و تا حالا تئوریای خاصی در مورد این داهات بیان شده.

بعضیا باور دارن که آب این منطقه ماده خاصی داره ولی خیلی از تئوریا به دوران نازیا برمیگرده . در اون زمان دکتر ” جوزف منگله” که به فرشته مرگ هم معروف بود وارد این داهات شد و شروع به انجام آزمایشای عجیب و کشنده کرد.

یکی از آزمایشای این دکتر دیوونه گرفتن راهی واسه تولید ژن دوقلوها بود و آزمایشای بسیاری رو روی مردم منطقه انجام داد تا اینکه این داهات به این روز افتاد و حالا همه تبدیل به دوقلو شدن.اون در دوران پس از جنگ هم خود رو در سایه دکتر عمومی مخفی کرد و ازمایشاتش رو پنهونی ادامه داد.

در سال ۲۰۰۹ تحقیقات زیادی انجام شد که نشون  میداد یه ژن خاص در بدن افراد این داهات از گذشته وارد شده . هم اینکه آلمانیا هم به این منطقه مهاجرت کرده و حالا درصد بیشتر از قبل گسترش شده.

دوقولوها Candido-Godoi-twins2

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *