شهری که “طاووس” پرنده خیابانیش است!+عکس

0 Comments

طاووس

پرنده زیبایی مانند طاووس می تونه هر انسانی رو مبهوت قدرت خدا کنه. این پرنده ها با بالای بی نظیرشون  دل هر صیادی رو هم می برن و معمولا بیشتر از دیگر پرندگان مورد شکار قرار می گیرن از این رو همیشه تحت مراقبای خاص زندگی می کنن  واسه بازدید از اونا باید سری به باغ پرندگان بزنین.

“rolling hills” منطقه کوچیکی در جنوب لس آنجلسه که بیشتر از ۱۰۰ سال می شه که مهمترین پرنده خیابانیشان طاووسای خوش خط و خال هستن، در حالی که در شهرهای جور واجور دنیا تنها کلاغ یا کبوتر رو میشه در سطح شهر دید.

Peacocks4

در این شهر از ۱۰۰ سال پیش تا امروز طاووسا به عنوان پرنده های خیابانی زندگی می کنن و حالا در طول این چند سال زاد و ولد اونا بسیار زیاد شده و به نظر می رسه در حال ایجاد مشکلات جور واجور واسه اعضای این شهر کوچیک هستن.

عکس طاووس

مردم شهر از این جور پرنده عجیب خوب و البته بعضی وقتا به بدی یاد می کنن. اونا باور دارن که این پرنده ها شهر رو قشنگ تر کردن اما از طرفی باعث به وجود اومدن محیطی  خاص شدن و دیگه نمیشه با اطمینان حتی فرزندان رو در خیابون رها کرد چون ممکنه به کودکان آسیب وارد کنن.

بنا به تحقیقات این روزا نزدیک به ۱۰۰۰ طاووس در خیابونا و محیط این شهر کوچیک خلاص شده و جمع کردن اونا کار بسیار سختی شده.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *