girlبه دنبال وقوع چند سرقت با پوشش مسافرکش بوسیله باندی از سارقان در سطح شهرستان شیراز، تحقیقات پلیس آگاهی واسه شناسایی و دستگیری اونا شروع شد.

در تحقیقات انجام شده، مشخص شد دو راننده و سرنشین یه پیکان سواری شخصی در سطح شهر، سوژه های خود که بیشتر دختران جوون بوده رو به عنوان مسافر، سوار و پس از طی مسافتی با تغییر راه در کوچه های خلوت با تهدید کارد ضمن آدم ربائی و در بعضی موارد همراه با آزار و اذیت جنسی، اموال شامل پول، طلاجات و گوشی موبایل اونا رو به سرقت می برند.

با در نظر گرفتن حساسیت موضوع شناسایی سارقان به صورت خاص در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و انجام چهره نگاری، مشخصات سارقان در اختیار ماموران پلیس در سطح شهر قرار گرفت.

پس از اینکه فردی به ماموران مراجعه و اعلام کرد که خودرو پیکان ایشون بوسیله دو نفر در یکی از خیابون های مرکزی شهر بوسیله دو مسافرنما به سرقت رفته، در تحقیقات به عمل اومده از ایشون با توجه اختلاف گویی های این فرد ماموران به ایشون مظنون شدن.

با انجام تحقیقات لازم ماموران متوجه ظاهری و واهی بودن پرونده شده و در ادامه با یکی بودن چهره سارقان با این فرد و بازجویی های به عمل اومده مشخص شد این فرد یکی از اون دو دزد به عنفه.

در تحقیقات اولیه سه سرقت به عنف با همدستی فردی دیگری با پوشش مسافرکش نما از این دزد کشف شد.

با تلاش ماموران همدست این دزد هم دستگیر و در بازرسی از منازل اونا چهار گوشی تلفن مسروقه واسه شکات کشف شد.

سرهنگ سیروس حیدری با تائید این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت:در ادامه تحقیقات آدم ربایی، سرقت های به عنف و همراه با آزار و اذیت از هر دو نفر کشف و سارقان با قرار مناسب قانونی راهی زندان شدن.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *