گروهی از بانوان هنرجوی رشته رزمی نین جوتسو ایران از خبرگزاری انگلیسی رویترز به خاطر «آدم کش» خوندن اونا شکایت کردن.

 

 

 

رویترز در گزارش ماه گذشته خود ایران رو به آموزش بیشتر از سه هزار نیجای خانوم واسه انجام عملیات ترور متهم کرده بود.

 

رویترز در این گزارش مدعی شد که ایران می خواد از این نیجاها واسه مقابله با هر گونه تهاجم نیروهای خارجی استفاده کنه.

 

رویترز این دختران ایرونی رو که در شهر کرج آموزش هنرهای رزمی می بینن به روشنی «آدم کش» خطاب کرده و اونا رو خطرناک توصیف کرده.

 

گزارش رویترز که شامل اسامی و تصاویر این دختران نیجا بود بوسیله رسانه های غربی به یکی از سوژه های تبلیغاتی علیه کشور ایران تبدیل گشت؛ طوری که شبکه های تلویزیونی خبری غربی این تصاویر رو به دستاویزی واسه طرح اتهاماتی دروغین علیه ایران تبدیل کردن.

 

پس از عکس العمل نینجاهای ایرونی به این خبر کذب، خبرگزاری رویترز قسمت هایی از خبر مزبور رو پس از ۱۰ روز گفت اما از هرگونه معذرت خواهی از دختران ایرونی سرباز زد.

 

خبرنگار رویترز پس از اطلاع از امکان شکایت نینجاهای ایران خیلی سریع کشور رو ترک کرد. ایشون که مدیر دفتر تلویزیون رویترز تو تهران و جفت و جور کننده این گزارش بود با طرح سؤالی مبنی بر عکس العمل دختران نینجا در قبال حمله احتمالی به ایران و به کار گیری بخشی از جواب وطن پرستانه اونا اتهام آموزش دیدن واسه آدم کشی رو به دختران نینجا وارد کرده بود.

 

دختران نینجا در طرح شکایت خود خواهان اعاده آبرو شدن و اعلام کردن تا به آخرسر رسوندن این پرونده قانونی اون رو پیگیری می کنن. هم اینکه اقای اکبر فرجی بنیانگذار هنر رزمی نین جوتسو در ایران که بوسیله رویترز به عنوان مربی آدم کش ها لقب گرفته بود این اقدام خبرگزاری انگلیسی رویترز رو تلاشی واسه بدنام کردن رزمی کاران ایرونی خواند.

 

منبع:farsnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *