record

حمید مرادی ظهر امروز در آمل رکورد روپایی سرعتی جهان با توپ تنیس که واسه خودش بود رو به ۱۹۰ ضربه روپایی در ۶۰ ثانیه پیشرفت داد.

این ورزشکار ۲۱ ساله که از روستای سیف الدین شهرستان خمین پا به میدون حرفه ای گذاشت قبل از این رکود روپایی دنیا به تعداد ۱۸۱ عدد رو طی یه دقیقه به نام خودش ثبت کرده بود که امروز در آمل دست به رکوردشکنی زد.

مرادی در آیین شروع به کار فعالیت های تابستانه باشگاه فوتبال آراد بهمن مازندران در جمع مسئولان، مردم و خونواده های ورزش دوست تونست در مرحله اول با ۱۸۲ ضربه روپایی در ۶۰ ثانیه رکورد قبلی خود رو به اندازه افزایش یه روپایی پیشرفت دهد ولی در مرحله دوم با جابه جایی جایگاه ثبت رکورد با در نظر گرفتن اینکه وزیدن باد مکان چمن مصنوعی کانون فرهنگی ورزشی سپاه اون رو اذیت می کرد تونست طی ۶۰ ثانیه ۱۹۰ روپایی رو در دنیا به نام خود ثبت کنه و دست به خلق رکورد جدیدی بزنه.

واسه ثبت رکورد جهانی در زدن روپایی هر ورزشکار می تونه در سه مرحله شانس خود رو امتحان کنه که مرادی در آمل نگذاشت کار ثبت رکوردش به قدم سوم برسه.

مرادی هم اینکه در انجام حرکات نمایشی خود روپایی با طالبی، پیاز، توپ بیس بال، توپ تنیس، توپ گلف، ساچمه جعبه فرمون ماشین های سنگین که حدود ۴۰۰ گرم وزن داره، توپ فوتبال، توپ بسکتبال، توپ هاکی و توپ بیلیارد رو اجرا کرد و با استقبال پرانرژی مردم و مسئولان همراه شد.

این ورزشکار اراکی رکورددار جهانی زدن روپایی با توپ های جور واجور و میوه های متنوعه که به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر حمید شهریاری ۲۰ فروردین ماه ۹۳ هم در بوستون غدیر بندرعباس در کنار آب های نیلگون خلیج فارس با زدن ۱۸۳ ضربه روپایی در زمان ۶۰ ثانیه با توپ هاکی رکورد جدیدی به نام خود به ثبت رساند.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *