شکست فوتسال ایران برابر کلمبیا

0 Comments

تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یه هشتم پایانی جام جهانی عصر امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف کلمبیا رفت که در آخر با نتیجه ۲ بر یه شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

شاگردان علی صانعی در اول بازی رو در اختیار گرفتن و در حالی که ۴ دقیقه از بازی گذشته بود شوت علی اصغر حسن زاده به تیرک دروازه کلمبیا خورد و در ادامه بازیکنان ایران نتونستن توپ رو وارد دروازه کنن. در حالی که بیشتر بازی در نمیه اول در اختیار ایران بود، اما عکس العمل های لوزانو، دروازه بان کلمبیا اجازه نداد تا ایران در ۲۰ دقیقه ابتدایی توپ رو وارد دروازه حریفش کنه.

در نیمه دوم هم بازیکنان ایران صاحب توپ و میدون بودن، اما این تیم کلمبیا بود که با پرتاب دست دروازه بانش صاحب موقعیت شد و یفری دیوگئه بازیکن ۲۰ ساله این تیم تونست دروازه ایران رو باز کنه.

در ادامه بازیکنان ایران که از این گل شوکه شده بودن نتونستن بازی خود رو ارائه بدن و با استرس بازی رو دنبال کردن. در ادامه هم داور مسابقه در حالی که ۷ دقیقه و ۱۰ ثانیه به اتمام بازی باقی مونده بود در صحنه ای مشکوک مصطفی طیبی رو از زمین بازی اخراج کرد.

در همین زمان بازیکنان کلمبیا تونستن دوباره بوسیله کارو در دقیقه ۳۴ به گل برسن.

صانعی پس از این گل تیم رو ۵ نفره کرد و تونست در دقیقه ۳۵ بوسیله علی رهنما به گل اول خود برسه اما این پایان کار تیم ملی ایران بود و با نتیجه ۲ بر یه از کلمبیا شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

قضاوت این دیدار برعهده ایوون شابانوف از روسیه بود.

کلمبیا در مرحله یه چهارم به مصاف اوکراین می رود.

تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا هم عنوان سومی رو از اون خود کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *