شکنجه وحشتناک باعث شد که دیگه شبیه زنها نباشه !! + عکس

0 Comments

نگامی که خبرنگار سی ان ان به دنبال ترک ویلا هستش، یکی از خدمتکاران پیش اون میاد و از زنی صحبت به میان می آورد که از طرف همسر هانیبال بشدت مورد شکنجه قرار گرفته.

 

شکنجه وحشتناک باعث شد که دیگه مثل زنها نباشه

 

قذافی درزمان دوران ۴۲ ساله حکومت خود در لیبی بار ها خطاب به مردم عنوان کرده که زندگی بسیار ساده ای واسه خود جفت و جور کرده و این سادگی تا اون آنجاست که خود اون شب ها در ننو می خوابد. اما انقلابیونی که طرابلس و خونه اون رو فتح کردن چیزای دیگری دیدن. از برنده های جور واجور عینک های آفتابی که حتی بعضی از اون ها هنوز از جعبه خارج نشده بودن تا شکل های جور واجور و اقسام صابون ها، اودکلن ها و لباس های زیر یکدست مشکی و… این وسط فرزندان قذافی هم زندگی تجملاتی واسه خود برپا کرده بودن و در سواحل طرابلس مشغول به زندگی بودن.

یکی از این ویلاهایی که در ساحل طرابلس قرار داشتن واسه هانیبال قذافی- بچه سرهنگ- بود. این ویلا مجهز به پیانو، ضبط و استریو، استخر شنا و وسایل غواصی، سالن ورزش، سونا، جکوزی و… بود و نما و کف اون با سنگ پوشیده شده بود. علاوه بر تجملات و وسایل اشرافی، صحنه دردناکی رو هم رد اون دیده می شد؛ صحنه آزار و اذیت و شکنجه مستخدم فلیپینی.

وقتی که خبرنگار سی ان ان به دنبال ترک ویلا هستش، یکی از خدمتکاران پیش اون میاد و از زنی صحبت به میان می آورد که از طرف همسر هانیبال بشدت مورد شکنجه قرار گرفته. خبرنگار عنوان می کنه «در نگاه اول احساس کردم که این زن کلاهی بر سر گذاشته، اما پس از کمی دقیق شدن فهمیدم که کلیه بدن اون از سوختگی پوشیده شده. این زن داستان سوختگی خود رو این طور تعریف کرد: «وقتی که جربزه نکردم دختر اون ها رو به دلیل گریه کردن ساکت کنم، آلین- همسر هانیبال- بشدت عصبانی شد و منو به حموم برد. اون دستهای منو از پشت بست و هم اینکه پاهای منو. اون دور دهن منو با چسب پوشاند و شروع به ریختن آب جوش رو من کرد».

تصاویر زیر نشون دهنده شکنجه هاییه که همسر هانیبال بر سر این خدمتکار آورده.

 

شکنجه وحشتناک باعث شد که دیگه مثل زنها نباشه

 

شکنجه وحشتناک باعث شد که دیگه مثل زنها نباشه

 

منبع : سی ان ان

 

جمع آوری : آلامتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *