bialbero-de-casorzo

منطقه پیامونته در ایتالیا به خاطر یه نوع درخت خاص بسیار مشهور شده. این درختا فقط در میان شهرهای گرانا و کاسروزو رشد می کنن و به خاطر همین به نام همین شهر ازش صحبت به میون میاد. البته این درختای عجیب تازگیا به عنوان حیرت انگیزترین درختان دنیا هم انتخاب شدن.

“درختای دوقلو کاسروزو” نام حیرت انگیزترین درختیه که تا حالا دیدین. در واقعیت این درخت از دو تنه تشکیل شده، یه تنه بزرگ به عنوان درخت مادر در زیر و درخت دیگری دقیقا روی درخت اولی رشد می کنه.

حیرت انگیزترین درخت دنیا

درخت مادر در اصل یه درخت توته و روی اون درخت گیلاس شکوفه می زنه. تا حالا هیچکی نتونسته دلیل رشد یه درخت گیلاس اونم روی یه درخت توت رو بگه. درخت گیلاس ریشه خود رو از بین تنه درخت مادر عبور میده تا به زمین برسه و مواد معدنی رو جذب کنه.

از این دسته از اتفاقات عجیب قبل از اینم اتفاق افتاده اما نکته خیلی مهم اندازه هر دو درخته که بسیار بزرگ و تنومند هستن. این ویژگیه که تا حالا در هیچ درخت غیرعادی دیگری مشاهده نشده.

مشاهده این درخت حس خاصی رو به آدم وارد می کنه چون شما در حال نظاره یکی از عجیبترین اتفاقات طبیعت هستین. محققان الان به دنبال دلیل رشد درخت گیلاس روی درختی دیگه هستن.

bialbero-de-casorzo

درخت عجیب

bialbero-de-casorzo

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

بازنشر باشگاه خبرنگاران درخت