شیث رضایی منشوری میشود/نصرتی در انتظار تصمیم مسئولان + کاریکاتور

0 Comments

اگه بازی دیشب تیمای پیروزی تهران و داماش گیلان رو دیده باشین حتماً متوجه حرکت غیر اخلاقی شیث رضایی و نصرتی شدین که حالا یا ناخودآگاه یا به صورت از قصد انجام شد …

 

حجت الاسلام علیرضا علیپور دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تخلفات محمد نصرتی و شیث رضایی دو بازیکن پرسپولیس در دیدار با داماش گیلان و شادی زننده اونا پس از گل گفت: طبق گزارش های رسیده و مستندات موجود، این دو بازیکن باید روز سه شنبه در ستاد منشور اخلاقی حاضر شن و توضیحات خود رو در این مورد به طور نوشته شده ارائه کنن. پس از اون هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال در مورد این دو نفر رای خود رو صادر می کنه.

ایشون اضافه کرد: این مسئله به غیر از بحث احضار از طرف کمیته انضباطی فدراسیون فوتباله و این کمیته وظایف خود رو طبق قانون انجام می دهد. ستاد منشور اخلاقی هم به طور خاص به این پرونده رسیدگی می کنه.

علیپور در مورد اینکه درباره این دو بازیکن چه تصمیمی گرفته می شه، گفت: یکی از این دو بازیکن به دلیل اینکه سابقه داشته شدیدا با اون برخورد می کنیم. شاید در این فصل واسه توجه حال باشگاه پرسپولیس فقط این بازیکن تنبیهی که کمیته انضباطی براش در نظر می گیرد رو متحمل شه اما فصل آینده به اون اجازه قرارداد بستن با هیچ باشگاهی نمی بدیم و این بازیکن منشوری می شه اما در مورد دیگه بازیکن تصمیم دیگری گرفته می شه چون اولین باریه که اینجور کاری انجام داده و مورد دیگه اخلاقی نداشته.

کاریکاتور حرکت بیریخت شیث و نصرتی

کاریکاتور حرکت بیریخت شیث و نصرتی /طراح: آیدین ارجمندی

به گزارش فارس علیپور از اعلام نام بردن دو بازیکن متخلف پرسپولیس دوری کرد اما با در نظر گرفتن صحبت های ایشون می توان به این نتیجه رسید که شیث رضایی منشوری می شه و محمد نصرتی با جریمه دیگری مواجه می شه.

 

بازنشر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *