روزنامه «Times of India»در این مورد این جور می نویسه که در چند سال گذشته اعراب و شیخ­ نشین­های پولدار حاشیه خلیج فارس، با به کار گیری ثروت و دارایی کلان خود، به خاطر ارضای غرایض جنسی خود، به سمت کشورای جنوب و جنوب شرق آسیا از جمله هند، مالزی و اندونزی روی آورده­ ان. مسئله خیلی مهم اینه که بر خلاف وجود مکان­های جور واجور فساد در کشورای عربی، مخصوصا امارات، شیخ نشینا با صرف پول­های کلان به اغفال دختران و زنان ساده لوح پرداخته و از اون­ها واسه رسیدن به امیال کثیف خود استفاده کنن.

 

در سال­های گذشته، شیوخ عرب به دنبال سرمایه­ گذاری­ های کلان شرکت­های خارجی در صنعت نفت، یهو با ثروتی بادآورده روبرو شده و به سرعت واسه ارضای همه امیال فروخورده خود به خرج­های افراطی و غیر اصولی و خارج از عرف روی آوردن. اعراب فهمیدن که واسه حضور در میدون جهانی و عرضه اندام باید پول خرج کنن. در نتیجه با کمک ثروت نامحدود خود به همه نقاط جهان حمله برده و واسه به طمع انداختن امیال خود به تفریحات جور واجور روی آوردن. خریدن ماشین­های گرون، سرمایه­ گذاری در تاسیس مراکز تفریحی، خرید و فروش غیر انسانی و غیر قانونی دختران، و بسیاری دیگه از موارد، جز فعالیت­ هایی هستن که بیشتر بوسیله اعراب جوون به انجام می­ رسند.

با وجود همه تفریحات و کارای انجام گرفته بوسیله این آدم­های به ظاهر بافرهنگ، بازم کارای عجیبی از اون ها سر می زند.

در تحقیقاتی که تازگیا انجام شده مشخص شده که عرب­های پولدار حاشیه خیلج فارس به بهونه مسافرت و تفریح به کشورای جنوب و جنوب شرق آسیا سفر کرده و در اونجا با کمک دلال­های عشقی و مفتی­ های وهابی، با زنان و مخصوصا دختران جوون ازدواج موقت انجام میدن. اعراب مفتی اسم این ازدواج رو «ازدواج حلال» نامیده­ ان، ولی ساکنین کشورای مقصد به این نوع ازدواج­های موقت، عنوان «فاحشگی حلال» رو داده­ ان.

 

بعضی وقتا در نتیجه این هوس بازی­های یه شبه، دختران و زنان بار شده و دردسرهای زیادی رو واسه روبرو شدن با این مشکل میگذرونن. یکی از مقامات کشور اندونزی بیان داشته که اعراب با پرداخت پول به خونواده­ های فقیر این دختران، اونا رو راضی به ازدواج موقت می­ کنن. تو یه مورد یه شیخ اماراتی با ایجاد رابطه با یه دلال عرب، با پرداخت ۴۵۰ دلار تونست رضایت خونواده دو دختر ۱۳ و ۱۴ ساله رو واسه ازدواج جلب کنه. این فرد عرب، پس از ایجاد رابطه حروم با این دو دختر نوجوون، متواری شد.

معمولا ازدواج با دختران واسه یه مدت بسیار کوتاه بوده و پروسه ازدواج و طلاق همه تو یه زمان تعیین می­شن. هزینه کلی این پروسه بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار متغیره.

 

مسئله­ ای که تا اندازه­ ای تونسته به شیوخ عرب جربزه انجام این کارا رو دهد اقدامات بزرگان کشورای اندونزی و هنده که در نظر دارن با ایجاد مراکزی قانونی، و در اصل واسه جذب سرمایه­ های اعراب، امکان ازدواج­ های موقتی و به اصطلاح حلال رو جفت و جور کنن. کارشناسان به این نوع مسافرت­ها عنوان «ازدواج­های توریستی» داده­ ان. بعضی از شرکت­ های مسافرتی از این فرصت آخر استفاده رو برده و تورهای خاصی رو با عنوان “توریسم جنسی” راه اندازی کرده­ ان. در این تورها، با ارائه کاتالوگ­ های از پیش آماده شده، دختران و زنان رو واسه توریست­ها آماده کرده و پول های کلانی رو از اون­ها دریافت می­ کنن.

فرج الدوساری که کارمند «سفارت عربستان در هند» است اعلام داشته تو یه مورد ۴ مرد عربستانی با راضی کردن خونواده­ های فقیر تونستن با دختران اونا رابطه جنسی برقرار کنن. الدوساری گفته که در کشورای هند و حتی اندونزی هزاران کودک بدون پدر به دنیا اومده­ ان. خیلی از این کودکان، به دلیل نبود مراجعه دختران و زنان به سفارت­ های شوهران یه شبه خود، بدون سرپرستی پدر، بزرگ می­ شن.

نکته­ ای که در این­جا جلب توجه می­کنه اینه که با وجود شکایات انجام گرفته از این شیوخ هوس­باز، اقدامات مهمی بوسیله مقام های دولتی کشورای هند و اندونزی واسه جلوگیری از این ازدواج­ های موقت انجام نشده. برعکس، بعضی از مقامات این کشورها از این پروسه استقبال کرده و اون رو فعالیتی بسیار درآمدزا واسه کشور خود در نظر می­ گیرند. چیزی که در آخر باعث حمله تجاوزات جنسی زیاد در این کشورها می شه.

مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *