شما فقط کافیه واسه خرید آنتی ویروس کسپرسکی شاپ کسپرسکی محصول مورد نظر خود رو انتخاب کرده و اونو به سبد اجناس خود اضافه کنین. پس از اون به درگاه بانکی منتقل شده و می تونین با به کار گیری کارتای شبکه شتاب، هزینه رو پرداخت کنین. پس از اون شما ایمیل خرید لایسنس کسراسکای رو از طرف شرکت Kaspersky دریاف می کنین.

اعتبار لایسنس کسپراسکای چه مدتیه؟ کسپراسکای  به این نکته توه داشته باشین که لایسنسای ارائه شده الان دارای مدت اعتبار یه ساله از زمان خرید لایسنس کسپراسکای بوده و مدت زمان دقیق اعتبار لایسنس در Email فرستاده شده از راه شرکت Kaspersky هم به صورت دقیق واسه شما عنوان شده

منظور از تعداد کاربرها چیه؟

لایسنس کسپراسکای اورجینال هم مثل همه نرم افزارهای اورجینال دیگه، به صورت پیش فرض فقط واسه استفاده روی یه سیستم طراحی شده. اگه شما بخواین از آنتی ویروس روی تعداد بیشتری سیستم استفاده کنین، باید در زمان خرید، تعداد کاربران مورد نظر خود رو انتخاب کنین. مثلا اگه شما می خواین آنتی ویروس رو روی ٣ سیستم جداگونه از هم نصب کنین، باید در زمان خرید، تعداد کاربر رو روی عدد ٣ بذارین. در نظر داشته باشین با این کار در زمان خرید لایسنس کسپراسکای، ٣ لایسنس واسه شما ارسال نمی شه، بلکه یه لایسنس ٣ کاربره در اختیارتون قرار میگیره که توانایی نصب روی سه دستگاه جور واجور رو داره. در نظر داشته باشین که در صورت استفاده لایسنسا روی تعداد بیشتر کامپیوتر، شرکت Kaspersky می تونه لایسنس شما رو بسته کرده و مجوز به کار گیری برنامه رو باطل کنه. پس در زمان خرید، براساس نیاز خود، تعداد کاربر درست رو انتخاب کنین.

موقع خرید آنتی ویروس کسپرسکی شاپ کسپرسکی کسپراسکای ، لایسنس به صورت فیزیکی فرستاده میشه؟

خیر، در این روش بسته ای به دست شما نرسیده و تنها لایسنس برنامه از طرف شرکت واسه شما فرستاده میشه. این روش مزیتای بسیاری داره. یکی از ویژگیای خرید مستقیم خرید لایسنس کسپراسکای، نبود نیاز به منتظر موندن واسه دریافت محصول به صورت فیزیکیه. هم اینکه از اونجایی که فایل نصبی آنتی ویروسا همیشه در حال تغییر و بروزرسانی شدنه، وقتی که شما آنتی ویروس رو به صورت بسته خریداری می کنین، در بیشتر مواقع، فایل نصبی موجود روی دیسک، آخرین نسخه برنامه نیس. چون شما واسه به کار گیری لایسنس خریداری شده فایل نصبی رو از سایت شرکت سازنده دانلود می کنین، می تونین اطمینان داشته باشین که همیشه از آخرین نسخه آنتی ویروس استفاده میکنین.

این لایسنس روی چه نسخه هایی از اجناس قابل استفاده س؟

لایسنس فرستاده شده از طرف شرکت Kaspersky قابل نصب روی کلیه اجناس ویرایش ۲۰۱۶ و جدیدتر از اون هستش. پس هر وقتی که نسخه جدیدتری از آنتی ویروس عرضه شه هم شما می تونین با به کار گیری لایسنس فعلی، واسه خرید آنتی ویروس kaspersky رجیستر و ازش استفاده کنین.

فایل نصبی برنامه رو از کجا دریافت کنین؟

به شما پیشنهاد می کنیم در شاپ کسپرسکی که فایل نصبی آنتی ویروس رو از سایتای متفرقه دانلود نکرده و حتما اون رو از سایت شرکت Kaspersky دریافت کنین. نسخه های جور واجور آنتی ویروس واسه سیستم عاملایی مانند ویندوز، مک و … از طرف شرکت Kaspersky ارائه شده. هم اینکه به خاطر سهولت در دانلود فایلهای نصبی، در این بخش لینکای مربوطه رو به صورت مستقیم از سایت شرکت Kaspersky در قسمت دانلود انتی ویروس واسه شما جفت و جور کردیم:

پشتیبانی خرید لایسنس کسپراسکای به چه صورتیه؟

به صورت کلی خرید لایسنس کسپراسکای، نصب نرم افزار و وارد کردن اون در برنامه مراحلی بسیار ساده بوده و هیج گونه پیچیدگی در اون وجود نداره. اما اگه شما نیاز به هر گونه راهنمایی یا سوالی داشته باشین، می تونین از پشتیبانی شرکت shopkaspersky به عنوان کاربر رسمی این شرکت استفاده کرده و راهنماییای لازم رو دریافت کنین. کارشناسان پشتیبانی خرید آنتی ویروس کسپرسکی در هر وقتی پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی درباره خرید آنتی ویروس کسپرسکی هستن.