mohsen-rezaieمحسن رضایی کاندیدای انتخابات گفت: روش اجرای مناظره گذشته جسارت به ساحت شریف مردم ایران بود بنده با احترام به قانون اعتراض خود رو نسبت به این روش اعلام کرده و در حال بررسی این موضوع واسه شرکت یا نبود شرکت در مناظرهای بعدی هستم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، محسن رضایی ضمن تشکر از زحمات فراوون همکاران صدا و سیما گفت: اونا در طراحی مناظرهای امسال از ترس حوادث سال ۸۸ از طرف دیگه بام افتادن.

اون با اشاره به اینکه روش اجرای مناظره امروز در شأن مردم ایران و نامزدهای ریئس جمهوری نبود گفت: شاید بهتر این باشه که هفت کارشناس مجرب با نامزدها  مناظره کنن.

ایشون در اعتراض به روش مناظره روز جمعه گفت: ما حق نداریم حتی یه لحظه وقت مردم رو تلف کنیم. این برنامه و نوع طراحی اون باعث شد تا حرفا بریده بریده مطرح شن و کاندیداها نتونن خوب از برنامه های خود دفاع کنن.

ایشون اضافه کرد: تیم کارشناسی ما روزا و ساعتا روی یه برنامه که شامل ۱۴ جلد کتابه و سایت ویکی رضایی (که از پشتوانه بیشتر از ۱۰۰ هزار کارشناس، نخبه استانی، شهرستانی و تسهیلات میدونی برخورداره) کار کردن، چیجوری می شه تو یه فرصت سه دقیقه ای از این برنامه دفاع کرد.

رضایی خاطر نشون کرد: روش اجرای مناظره امروز جسارت به ساحت شریف مردم ایران بود. بنده با احترام به قانون اعتراض خود رو نسبت به این روش اعلام کرده و در حال بررسی این موضوع واسه شرکت یا نبود شرکت در مناظرهای بعدی هستم و این نظر رو به ستاد انتخاباتی وزارت کشورنیز اعلام می کنم بهتره دوستان محترم هر چی زودتر تمهیدی فکر کنن واسه اینکه شرایطی رو جفت و جور کنن که مردم شریف قدرت انتخاب اصلح رو پیدا کنن و هم شون نامزدها حفظ شه.

انتخابات ۹۲ محسن رضایی