صحبت های دختر خسرو شکیبایی

0 Comments

 خسرو صبر فارغ التحصیل بازیگری دانشکده هنرهای قشنگتر دانشگاه تهران بود و فعالیت هنری رو از سال ۱۳۴۲ با بازیگری تئاتر شروع کرد.

صبر مدت کوتاهی هم در مورد دوبله به فعالیت پرداخت. ایشون در سال ۱۳۵۳ به دعوت محمد رضا اصلانی در سریال “سمک عیار” اجرای نقش کرد و پس از اون در سریالایی چون لحظه ،کوچیک جنگلی ،مدرس ،روزی روزگاری ،خونه سبز ،کاکتوس ،آواز مه ،تفنگ سرپر  و در کنار هم ظاهر شد.

 صبر در ساعات ابتدایی روز جمعه به دلیل سکته قلبی و در سن ۶۴ سالگی درگذشت.

در ادامه هم پای نگفته های دختر خسرو صبر در سالروز درگذشت پدرش می شینیم.

دختر خسرو صبر گفت: خوشحالم هنوز یاد بابام در خاطره ها زنده س و کسی که خاطره اش زنده باشه انگار که خودش هم زنده س.

پوپک صبر در چهارمین سالروز درگذشت خسرو صبر با بیان این که از نظر هنری جای بابام در سینما بسیار خالیه، ادامه داد: «هر بار که از مقابل سینمایی رد می شوم همیشه احساس می کنم ای کاش این اتفاق نیفتاده بود و باز می تونستم عکس و اسم بابام رو در سردر سینما ببینم.»

ایشون اضافه کرد: «هر چقدر بگم چقدر جاش خالیه کافی نیس و با هیچ جمله ای نمی توانم شرایط روحی ام رو توضیح بدم. فقط چیزی که منو آرامش می دهد علاقه مردم به پدرمه و همین باعث شده در خاطره ها زنده بمونه.»

پوپک صبر با بیان اینکه بعد از فوت پدرش نتونسته فیلم های اون رو در سینما ببینه، ادامه داد: «واسه فیلم “نسکافه داغ داغ” به سینما رفتم که حالم شدیدا بد شد و بعد از اون دیگه نگذاشتند به سینما بروم و تنها یه چند وقت پیش ستاره بود رو در خونه دیدم که بازم بسیار اذیت شدم.»

دختر خسرو صبر با گله از برخوردهایی که با اون بعد از فوت پدرش شد اعلام کرد: «بدیش اینه در این سال ها جوری با من برخورد شد که انگار هیچ نسبت خونی با خسرو صبر نداشتم و این منو بسیار آزرده خاطر کرد.»

ایشون که فعالیت های هنری هم داشته گفت: «در رادیو کار گویندگی می کردم و در انجمن گویندگان جوون هم به عنوان دوبلور مشغول شده بودم اما بدیش اینه دی ماه سال ۸۹ همسرم در حادثه ای جان خودشو از دست داد که بعد از اون دیگه تنونستم فعالیتی داشته باشم و خونه نشین شدم.»

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر خسرو صبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *