انگار فرانسویا به خود اومده ان؛ پس از پایان داستان «کچاپ» و « از دست رفتن طعم همیشگی اش» استودیو Ketchapp با قدرت برگشته تا دوباره بازیکنا رو عاشق کنه. Break Liner رو خیلی راحت می تونیم یکی از بهترین اپلیکیشنای این پیشرفت دهنده بنامیم.

اونا شاید مثل همیشه دست به ساخت یه عنوان ساده زده باشن اما به خاطر چالشای جورواجور و سیستم باحال Break Liner هیچ وقت احساس خستگی نمی کنین. باحال اینجاس اگه هم تموم بازیای امسال کچ اپ رو انجام داده باشین، بازم طعم سادگی Break Liner متفاوت با بقیه س.

مشابه بیشتر عناوین این استودیو فرانسوی، واسه تجربه Break Liner یه دست کافی میشه. بازی سه میله به رنگای قرمز، مشکی و زرد داشته و مکانیزمای گیم پلی ساخته این اپلیکیشن هم دور و بر همین اجسام می چرخن. شما هر بار که صفحه اسمارت فون رو لمس کنین، فضاپیما تلاش می کنه تا مسیرش رو تغییر داده و به طرف مقابل حرکت کنه.

اگه میله پیش رو زرد باشه، این وسیله اونو خرد کرده و به مسیرش ادامه میده. میله قرمز هم به معنی باخته. میله مشکی چی؟ با یه بار برخورد به این اجسام هیچ اتفاقی نمیفته ولی واسه بار دوم خواهید باخت. یادتون باشه که با کم شدن سرعت فضاپیما [نزدن روی صفحه لمسی] می بازید پس بعضی وقتا چاره ای ندارین میله های مشکی رو هدف بگیرین.

مکانیزمای گیم پلی بازی به خودی خود فوق العاده جذاب هستن و شما رو روزا درگیر می کنن، با این وجود پیشرفت دهنده واسه جذابیت بیشتر بازی اش عزمشو جزم کرد تا المان بازیای رکوردی و مرحله ای رو با هم ترکیب کنه. ساده تر بگیم، هر بار با برخورد با تعدادی از میله های زرد به محیطای متفاوت خواهید رفت.

وقتی از محیطای متفاوت حرف می زنیم، یعنی جلو رفتن هم سخت تر شده و با چالشای بیشتری مواجه میشین. سومین المان بسیار مثبت Break Liner رو می تونیم ارائه یه تجربه اتمسفریک بنامیم. پس زمینه ها بسیار قشنگتر بوده و ترکیب اونا با موسیقی شنیدنی بازی موجب شده تا Break Liner یکی از بهترینای امسال لقب بگیره.

البته اگه تماشاگر قطعه های بیشتری بودیم، طبیعتا هیجان و جذابیت این عنوان زیاد می شد. واسه سخن پایانی باید بگیم Break Liner حکم تیرنهایی رو واسه کچ اپ داشته و فرانسویا دوباره هنر خود رو به صنعت گیمینگ نشون دادن. خواهان تجربه یکی از بهترین بازیای تک دست هستین؟ عنوان امروز یکی از بهترین گزینه های ممکنه.

Break Liner

  • Break Liner
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۹ / ۲۷ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *