موتورهای جستجو همیشه در حال پیشرفت هستن تا بتونن بهترین نتیجه رو به کاربران خود ارائه کنن در نتیجه روشی که در گذشته جهت مهم تلقی میشد امروزه دیگه تاثیری نداره بعضی معیارهای دیگه در مهم شدن و یه سری های دیگه مقدار تاثیر طبق گذشته داشته و یا شاید کمتر. در واقع به مجموعه عملیاتی می گن که طی اون یه سایت جهت کلید واژه در مورد فعالیت در موتورهای جستجو نمایان می کنه.
امروزه با توجه گسترش روز افزون اینترنت و تاثیر اون بر کار و کاسبی و زیاد شدن تعداد کاربران اینترنتی بستر به عنوان یکی از بهترین روشای تبلیغاتی جهت شرکتا و افراد حساب می شه چون هم مقرون به صرفه تره و هم افراد زیادی رو می تونه تحت تاثیر خود بذاره.

پیشرفت با سئو سایت حرفه ای و سازگاری با موبایل

موبایل

سیستم هوش مصنوعی یا rankbrain جز سیستمای جدیدیه که جهت بهبود پیدا کردن یافته ها در جستجوهای گوگل به اون اضافه شده. این بخش مانند آدم فکر می کنه و بستر مناسبی رو جهت پیدا کردن موارد لازم با در نظر گرفتن کلید واژه سرچ شده به کاربران ارائه میده. از جمله مواردی که در  امروزی باید به اون توجه داشت پیدا کردن سازگاری سایتا با موبایله. باتوجه به هوشمند شدن تلفنای همراه کاربران خیلی از موبایل جهت جستجو در موتورهای جستجو استفاده می کنن که روزانه بر تعداد اونا اضافه می شه موتورهای جستجو گوگل طبق هدف خود که بر ارائه کردن بهترین نتیجه واسه کاربرانه به سایتایی که نمایش بهتری در موبایل و تبلت دارن رتبه و جایگاه بهتری میدن. پس نسخه های موبایلی سایتا، یکی از مهم ترین عوامل جهت رتبه دهی موتورهای جستجوی گوگل و جز بخشای اصلی هستش. که واسه سازگاری این روش ایجاد نسخه های موبایلی سایتا و تبلتا طراحی سایتای عکس العمل گر (ریسپانسیو) است این روش دلیل می شه سایت در سایزهای جور واجور صفحه موافق شه. باید دونست کاربران موبایلی در صورتی وارد سایتی شن که نمایش مناسبی در موبایل و تبلت اونا ندارن از اون خارج شده اگر سایت واسه این وسیله  شه می تونه در جلب کاربران بیشتری قدم بزاره پس امروزه نسخه های موبایلی سایتا جز بخشای لازم جهت هستش.