تمایل دارین تماسای تلفنی خود رو ضبط کنین؟ ممکنه از کیفیت تماسای اپراتوری که ازش استفاده می کنین راضی نبوده  و واسه ارائه مدرک در اینباره نیاز به ضبط نمونه تماس داشته باشین یا امکان داره از فردی به صورت تلفنی راهنمایی بگیرین  و بخواین واسه مراجعات بعدی، این راهنماییا رو به عنوان یه منبع واسه خود ذخیره کنین.

Automatic Call Recorder یکی از بهترین برنامه های موجود واسه ضبط و ذخیره تماسای تلفنیه. پس از نصب این اپلیکیشن همه مکالمات شما به شکل دو طرفه و خودکار ضبط خواهد شدد. واسه تغییر این ویژگی، برنامه رو اجرا کرده و دکمه منو رو در موبایل خود فشار بدین. بعد گزینه Settings رو انتخاب کنین و اگه نمی خواین تماسا به صورت خودکار ضبط شن، تیک گزینه Record Calls رو وردارین.

در ادامه مطلب با سایت ما همراه شید تا بیشتر با این اپلیکیشن کاربردی آشنا گردید.

یکی از بهترین ویژگیایی که Automatic Call Recorder از اون پشتیبانی می کنه، امکان ذخیره فایلای ضبط شده در فضای ابریه. به این صورت هیچ وقت نگران از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده خود نیستین. در بخش Settings با انتخاب گزینه Cloud می تونین از DropBox یا Google Drive واسه پشتیبان گیری از فایلای ذخیره شده تون  در فضای ابری استفاده کنین.

اگه می خواین فقط صدای خود رو در بین صحبت ضبط کنین، همونطور که در بالا گفتیم وارد بخش تنظیمات شده و در قسمت Audio Source ، گزینه Mic رو انتخاب کنین. در این صورت ورودی صدا فقط از راه میکروفون تلفن شما میشه. به صورت پیشفرض گزینه نامبرده روی Voice Call یعنی ضبط دو طرفه تماسای صوتی تنظیم شده.

هم اینکه با گزینه File Type می تونین فرمت فایلهای خروجی رو از بین ۳gp ، amr و یا wav انتخاب کنین که این گزینه در حالت پیشفرض روی Amr تنظیم شده و پیشنهاد می کنیم واسه جلوگیری از افزایش حجم فایلای ذخیره شده اونو تغییر ندین. هم اینکه برنامهی یاد شده، از الگوریتمی استفاده می کنه که صدا و کیفیت پایانی مکالمات صوتی ذخیره شده رو تا حد بسیار مطلوبی زیاد می کنه.

گزینه بعدی در بخش تنظیمات، Recording Path بوده و با انتخاب اون میشه راه پوشه ای که می خواین فایلای ضبط شده در اونجا ذخیره شن رو مشخص کنین. هم اینکه اگه این قسمت رو تغییر دادین و می خواین اونو به حالت پیشفرض برگردونین کافیه گزینه Reset Recording Path رو انتخاب کنین.

واسه پخش فایلای ذخیره شده نیاز به اپلیکیشن دیگری ندارین ولی اگه دوست دارین فایلا با برنامه ای دیگه پخش گردند گزینه آخر در بخش Settings یعنی Use External Player رو تیک بزنین.

با هم تموم گزینه های موجود در بخش تنظیمات این برنامه رو مرور کردیم. پس از اجرای Automatic Call Recorder در صفحه اصلی، دو بخش که با دو تب جدا از هم مشخص شدن رو مشاهده می کنین. Inbox و Saved. مواردی که در بخش Inbox قرار دارن هنوز ذخیره نشده ان و فایلای موقت تماسای ضبط شده هستن و آیتمایی که در بخش Saved قرار دارن در موبایل شما ذخیره گشته ان. در بخش Inbox و Saved قادر هستین با انتخاب هر کدوم از فایلای ذخیره شده، گزینه هایی واسه پخش، تغییر نام، انتقال به بخش ذخیره شده ها (Saved)، اشتراک گذاری،جزئیات فایل و … رو مشاهده، بعد  هر کدوم رو که نیاز دارین انتخاب کنین.

Automatic Call Recorder از ویجت هم پشتیبانی می کنه که با به کار گیری اون در صفحه اصلی تلفن هوشمند خود، می تونین تعداد فایلای ضبط شده و ذخیره شده رو مشاهده کرده و مستقیما به بخش جستجو در اپلیکیشن هدایت شید.

Automatic Call Recorder

  • Automatic Call Recorder
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Appstar Solutions
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۷ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *