شوخی عجیب سامسونگ با اپل

0 Comments

در حالی که شایعه هایی مبنی بر پرداخت جریمه ۱.۵ میلیارد دلاری سامسونگ به اپل به شکل سکه های پنج سنتی در شبکه های اجتماعی و سایت ها مطرح شده بود، حالا معلوم شده که اینجور شایعه ای به طور کامل بی پایه بوده.

سایت Tech2 در گزارشی نوشت: دادگاهی در کالیفرنیا یه چند وقت پیش شرکت کره ای سامسونگ رو به دلیل کپی ورداری غیرقانونی از محصول شرکت اپل و نقض قانون کپی رایت به پرداخت ۱.۵ میلیارد دلار جریمه محکوم کرد.

 

منتشر کردن این خبر درخشش گسترده ای در خبرگزاری ها و سایتهای خبری داشت؛ طوری که در ادامه ارزش سهام شرکت سامسونگ به اندازه بی سابقه ای کم شده و این شرکت ۱۲ میلیارد دلار از ارزش خود رو در بازار سهام از دست داد.

در همین حال سایت موبایل اینترتینمنت گزارش داد که “دیروز بیشتر از ۳۰ کامیون حامل سکه های پنج سنتی به دفتر مرکزی اپل در کالیفرنیا فرستاده شد. نیروهای امنیتی شرکت اپل در بررسی محموله های این کامیون بسیار تعجب کردن و بعدا سامسونگ به اپل توضیح داد که این کامیونها جریمه ۱.۵ میلیارد دلاری این شرکت کره ای به اپله که به شکل کامیونهای سکه های پنج سنتی واسه اپل فرستاده شده.”

با این وجود در حالی این خبر عجیب در سایتها و شبکه های اجتماعی درخشش گسترده ای پیدا کرد که بعدا معلوم شد، این خبر اصلا صحت نداشته. سایت موبایل اینترتینمنت در گزارش به روز شده خود اعلام کرد که داستان قبلی اش دروغ بوده.

اپل ایسنا سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *