شیک پوشی در تابستان و هوای گرم

0 Comments

به گزارش آلامتو به نقل از سایت آی بانو؛ این نکات واسه شکست دادن گرما و حفظ ظاهری شیک بدون عرق کردنه و می تونه به شما کمک کنه بر گرما پیروز شدین:

لباسای نخی بپوشید:

تلاش کنین لباسی رو جفت و جور کنین که الیاف اون به طور خالص از نخ باشه. در این نوع لباس نفس کشیدن راحت تره و چروک هم نمی شن. علاوه براین، در وقتی که خیس عرق میشین این نوع لباسا پوشش به طور کامل مناسبی واسه مخفی کردن اونا هستن!

لباسای گشاد بپوشید:

واسه به کمترین حد ممکن رسوندن چروک دامن، پوشیدن دامن کمی فون (A فرم) بهترین انتخابه.

به فکر لباس اضافه باشین:

همیشه در محل کار خود ژاکتی داشته باشین. چون که حتی در فصل تابستون به دلیل سرمای کولر ممکنه احساس سرما کنین و در این شرایط همراه داشتن ژاکت بهترین انتخابه. البته لزومی نداره ژاکت رو با خود به منزل ببرین تا هر روز مجبور به حمل اون باشین.

شیک بودن در فصل گرما

و چیزایی که باید آز اونا دوری کنین:

لباسای کتون:

با اینکه شخصا عاشق لباسای کتون هستم ولی به محض نشستن و بلند شدن چروک می شن که موجب می شه ظاهر فرد نامرتب به نظر برسه. از کتون در تعطیلات آخر هفته استفاده کنین چون در زمان تعطیلات، داشتن کمی چروک روی لباس ظاهر شیکی به فرد میده!

اسپاندکس (یه جور پارچه کشی واسه دوختن لباسای تنگ ورزشی) ، پلی استر، ابریشم مصنوعی:

این اعلام نظر براساس تحقیقات علمی نیس ولی واسه من ثابت شده وقتی که لباسایی از این نوع مواد می پوشم اندازه تعریق بدنم بیشتر می شه. البته اصلا قصد انتقاد از این جنس لباسا رو ندارم و عاشق لباسای کشی هستم ولی در تابستون تلاش می کنم لباسایی رو که از مواد سنگین ساخته شدن نپوشم.

لباسای ابریشمی: تعریق+ لباس ابریشمی= اتفاق بد!

اگه تا حالا اینجور تجربه ای نداشتین پس بسیار خوش شانس بودین! بارها اینجور اتفاقی برام پیش اومده، اینکه وقتی واسه رسیدن به قرار ملاقاتی با عجله راه کوتاهی رو طی می کردم و یا حتی قدم می زدم و درست در پشتم رد عرق نمایان می شد که شدیدا موجب خجالت ام می شد.

این پیشنهادا به خصوص واسه کسائی که در شمال زندگی می کنن خیلی خوبه چون که با اندازه رطوبت بالا، تابستونی بسیار خیس و چسبنده رو پیش رو دارن ! امیدوارم این نکات به خنک تر ماندنتان کمک کنه !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *