تاکتیکی ترین تیم تاریخ فوتبال ایران تونست رقابتای قهرمانی آسیا رو با پیروزی برابر ژاپن شروع کنه.

شاگردان اکبر محمدی در اولین شب بازی هیا قهرمانی آسیا در امارات متحده عربی تونستن با نتیجه ۲ بر صفر از سد ژاپن بگذرند و قدم اصلی رو در راه صعود به مرحله بعدی بازیا بر دارن.  در نیمه اول مسابقه بهنام برزای در دقیقه ۳ با ضربه سر گل اول ایران رو به ثمر رساند.در نیمه دوم هم حسین فاضلی در حالی که لحظاتی از حضورش در زمین نمی گذشت، در دقیقه ۵۷ روی یه همکاری تیمی عالی و چند پاس زمینی، توپ رو به تور دروازه ژاپن دوخت. در ادامه بازی چند باری هم تیر دروازه مانع از گل شدن توپای بچه های ایران شد. تیمملی زیر ۱۹ سال ایران که از دو سال قبل و بعد از شکست در بازیای جوانان و نوجوانان آسیا با اکبر محمدی از سر گرفت واسه شکل گرفتن ، بیشتر از ۶ هزار بازیکن رو مورد آزمایش قرار داده. کارلوس کروش دائم بر برنامه های این تیم نظارت داشته و بازیکنان جوون ایرونی که حالا ۹ نفرشون در تیمای جور واجور لیگ برتری بازی می کنن ، شاید اولین تیم ایرونی باشن که تاکتیکای علمی فوتبالب رو از پایه زیر نظر داشتن و بیشتر از ۴ تورنمنت خوب بین المللی از جمله بازی دوستانه با تیم ملی امیدای ایتالیا رو گذرونده ان.

کسب سهمیه جهانی ، مهمترین هدف این بازیکنانه که اکبر محمدی میگه باید ایران رو واسه اولین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، در بازیای المپیک ۲۰۱۶ به میدون ببرن!

تیم ملی جوانان ایران در دور مقدماتی و در ۴ روز آینده ، ۲ بازی با کویت و امارات میزبان داره . شاگردان محمدی واسه صعود ، یه برد از دو بازی آینده میخوان.

اخبار ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *